Pruszków: Przetarg na kabiny sanitarne

Region

Gmina Miasto Pruszków reprezentowana przez Prezydenta Miasta Pruszkowa ogłosiła przetarg na wynajem i serwis kabin sanitarnych. W ciągu całego roku na terenie naszego miasta będzie ustawionych 12 toalet.

Przetarg dotyczy całorocznego wynajmu kabin sanitarnych oraz wynajmu kabin na czas imprez okolicznościowych organizowanych na terenie miasta. Całoroczny wynajem dotyczy  7 kabin sanitarnych rozmieszczonych na terenie miasta w następujących lokalizacjach:

– przy stacji WKD Pruszków,
– przy ul. Powstańców (postój taxi) vis a vis sklepu „ Albert” (prawdopodobnie chodzi tu o sklep „Carrefour Express”, przyp. red.)
– przy Cmentarzu Pruszkowskim (ul. Cmentarna),
– przy Al. Niepodległości (przy postoju taxi),
– przy stacji PKP Pruszków,
– przy Al. Wojska Polskiego (przy postoju taxi vis a vis supermarketu „Lidl”),
– na boisku przy ul. Helenowskiej (vis a vis Kościoła),

Dodatkowo 4 kabiny zostaną ustawione w Parku Kościuszki, Parku Potulickich, Parku Mazowsze oraz na skwerze Piłsudskiego w okresie od 1 kwietnia do 31 października 2011roku. Jedna kabina zostanie również umieszczona na stadionie Znicz (wszystkie kabiny będą serwisowane dwa razy w tygodniu).

Miasto na czas imprez kulturalnych również wynajmie kabiny sanitarne. W trakcie Dni Pruszkowa i Pożegnania Lata mieszkańcy będą mogli korzystać z 25 kabin w tym 5 z wodą i umywalką, a w trakcie Wianków i Motoserca z 20 kabin w tym z 5 z woda i umywalką. Dodatkowo 5 kabin zostanie wynajętych na okres od 30 października do 2 listopada i ustawionych w obrębie cmentarzy.

W wypadku nieprzewidzianych imprez i uroczystości miasto zastrzega sobie możliwość wynajęcia dodatkowych kabin standardowych oraz kabin z woda i umywalką.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.