Pruszków: Debata na żywo w WPR24!

Region

W najbliższy wtorek odbędzie się debata kandydatów na prezydenta Pruszkowa z mieszkańcami. Użytkownicy portalu WPR24 będą mieli możliwość zobaczyć transmisję z tego wydarzenia "na żywo" na ekranie swojego monitora. Przekaz zapewni firma InfoEngine.

Debata zaplanowana jest na wtorek, 16 listopada. Odbędzie się w Liceum Ogólnokształcącym im. T. Kościuszki w Pruszkowie. Rozpocznie się o godz. 19.00.

ZAPRASZAMY DO WZIĘCIA UDZIAŁU W PRZEDWYBORCZEJ SONDZIE WPR

W debacie wezmą udział wszyscy trzej zarejestrowani na listach wyborczych kandydaci na urząd prezydenta miasta: urzędujący prezydent Jan Starzyński, startujący z listy Samorządowego Porozumienia Pruszkowskiego, oraz jego kontrkandydaci – Wojciech Gawkowski z listy Platformy Obywatelskiej i Józef Osiński z listy Prawa i Sprawiedliwości.

W ramach debaty z mieszkańcami będą oni mogli przedstawić swoje programy rozwiązywania najważniejszych problemów Pruszkowa oraz odpowiedzą na szereg pytań nurtujących mieszkańców miasta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa do wzięcia udziału w debacie. Tym, którzy nie będą w stanie dotrzeć na miejsce, redakcja portalu WPR24 oraz firma InfoEngine zapewnią możliwość obejrzenia transmisji „na żywo” bezpośrednio na ekranie monitora!

Zachęcamy również do zgłaszania pytań i zagadnień dla kandydatów na adresy mailowe redakcja@gazetawpr.pl lub ngo.pruszkow@gmail.com

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.