Prokuratura zleciła sekcję zwłok

Grodzisk Maz.

W poniedziałek, 25 kwietnia, mieszkańcy Grodziska Mazowieckiego zaniepokoili się widokiem samochodów policji, pogotowia oraz straży pożarnej przy ul. 11 Listopada. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 51-letniej kobiety. Sprawą zajmuje się prokuratura.

Pierwsze doniesienia wskazywały na samobójstwo.  – Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że kobieta popełniła w mieszkaniu samobójstwo – mówił „na gorąco” asp. Sławomir Janowiec z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. 

Sprawą trafiła do rąk prokuratorów z Grodziska Mazowieckiego. Jakie będą kolejne kroki? – Prawdopodobnie mamy do czynienia z samobójstwem. 51-letnia kobieta zostawiła materiały, które sugerują, że zdecydowała się na taki krok. Konieczne jest wykonanie sekcji zwłok – mówi Zdzisław Hut, prokurator rejonowy w Grodzisku Mazowieckim.

Prokuratura czeka na wyniki sekcji zwłok, które powinny potwierdzić ich przypuszczenia. Jednak na tym nie koniec sprawy. – Nie znamy motywu. Przesłuchamy członków rodziny oraz znajomych, co może nas przybliżyć do ustalenia przyczyn decyzji kobiety. Czekamy na wyniki sekcji zwłok. Po ich otrzymaniu będziemy mogli powiedzieć więcej – wyjaśnia prokurator Hut.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.