Próbował ukraść czekoladę i kawę, potem groził pracownikom sklepu

Grodzisk Maz.

Próbował ukraść wiele czekolad oraz opakowań z kawą, groził pracownikom sklepu, a na koniec wziął z półki butelkę z alkoholem i spożył zawartość. Takie wydarzenia rozegrały się w jednej z grodziskich placówek handlowych.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego udali się na interwencję do jednego ze sklepów na terenie miasta. Zgłoszenie dotyczyło kradzieży. Jak relacjonowali pracownicy do placówki handlowej przyszedł mężczyzna, który włożył do swojej torby znaczną ilość czekolad i opakowań z kawą, a następnie rzucił się do ucieczki. W pogoni za nim wybiegła jedna z osób pracujących w sklepie.

Po nieudanej próbie ucieczki mężczyzna wyrzucił na ziemię to, co wcześniej zabrał ze sklepowej półki. Ale to jeszcze nie koniec… 26-latek miał grozić pracownikom pozbawieniem życia i pobiciem. Jakby tego było mało wziął z półki butelkę z alkoholem i wypił ją.

Pracownicy złożyli zawiadomienie o popełnionych czynach przez Piotra P. Mężczyzna został zatrzymany. Postawiono mu zarzuty usiłowania kradzieży towaru o wartości ok. 550 zł oraz kierowania gróźb karalnych.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z monitoringu.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.