Problem z sygnalizacją na Wojska Polskiego [AKTUALIZACJA]

Pruszków

Nie działa sygnalizacja świetlna na al. Wojska Polskiego w Pruszkowie. Problem doskwiera zarówno pieszym jak i kierowcom.

Na wysokości ul. Niecałej i ul. Kościuszki sygnalizatory odmówiły posłuszeństwa. Nie pierwszy raz w ostatnim czasie. W ubiegłym tygodniu również wystąpiły problemy z sygnalizacją świetlną na al. Wojska Polskiego. Usterkę naprawiano, jednak tylko na chwilę.

Środowy poranek, 10 lutego, to kolejna awaria świateł w ciągu al. Wojska Polskiego. To problem dla kierowców i dla pieszych. Kierujący muszą zwracać baczną uwagę, czy nikt z bocznych ulic nie włącza się do ruchu. Z kolei piesi z niecierpliwością czekają na możliwość przejścia na drugą stronę. 

W związku z tym apelujemy do kierowców i wszystkich uczestników ruchu o szczególną ostrożność. Kiedy usterka zniknie? Tego nie wiadomo. – Sygnał pulsujący wskazuje, że doszło do awarii. Zgłosiliśmy tę sprawę do firmy, która zajmuje się konserwacją sygnalizacji – mówi Monika Burdon, rzecznik prasowy Mazowieckiego Zarządu Dróg Wojewódzkich.

AKTUALIZACJA 9.15:

Po naszej intwerncji usterkę usunięto. Sygnalizacja w ciągu al. Wojska Polskiego działa już normalnie. – Awarii uległa żarówka, która została już wymieniona. Sygnalizacja działa normalnie i nie powinno być z nią problemów – wyjaśnia Burdon. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.