Problem z oświetleniem na ul. Kraszewskiego

Pruszków

Czytelnik zauważył, że na ul. Kraszewskiego w Pruszkowie nie działa kilka latarni, podobnie wzdłuż chodnika na ul. Tomcia Palucha.

– Chciałbym wyręczyć pracowników UM i zgłosić nieświecące się lamy w ciągu ul. Kraszewskiego od stacji WKD do ul. Prusa, w liczbie 9 sztuk (w tym 4 sztuki przy Urzędzie Miasta!!! W odległości 20 m od budynku. Dziwne, że nikt z urzędników pracujących tam niczego nie zauważa…) oraz latarnie w wzdłuż chodnika przy ul. Tomcia Palucha 10. Tu sprawa była kilkakrotnie zgłaszana telefonicznie, niestety bez efektu – pisze do nas Michał, w wiadomości wysłanej pod adres kontakt@wpr24.pl.

Co w tej sprawie do powiedzenia ma pruszkowski magistrat? Poprosiliśmy o wyjaśnienia. – Awarie oświetlenia zostały zgłoszone przez pracownika Urzędu Miasta do służb konserwujących oświetlenie, czyli firmy „Święcki” w dniu 29 listopada przed godziną 16.00. Natomiast pierwsze zgłoszenie o  awarii oświetlenia przy ul. Tomcia Palucha wpłynęło do Wydziału Inwestycji, Remontów i Infrastruktury Technicznej Urzędu Miasta w dniu 29 listopada w formie wiadomości elektronicznej. Wcześniej żadnych zgłoszeń awarii Wydział Inwestycji nie otrzymał – poinformował nas Andrzej Kurzela, wiceprezydent Pruszkowa.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.