Próba samobójcza w Pruszkowie?

Pruszków

Wczoraj wieczorem na terenie pruszkowskiego osiedla przy ul. Bolesława Prusa straż pożarna w asyście policji i pogotowia ratunkowego awaryjnie otwierała drzwi do jednego z mieszkań. Okazało się, że mieszkająca tam kobieta najprawdopodobniej przedawkowała leki. – Osoba ta trafiła do szpitala – informują policjanci.

25 kwietnia około godziny 22.00 przy ul. Bolesława Prusa 35 pojawiły się pojazdy pogotowia ratunkowego, straży pożarnej i policji. Była to wyjątkowo niespokojna noc dla mieszkańców znajdującego się tam osiedla. Strażacy musieli awaryjnie otwierać drzwi do jednego z mieszkań.

Co właściwie wydarzyło się w poniedziałkowy wieczór? – Otrzymaliśmy zgłoszenie, że kobieta mogła zażyć dużą ilość tabletek. Dlatego, dodatkowo wezwaliśmy straż pożarną, która aby dotrzeć do mieszkania musiała wywarzyć drzwi. Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że była to próba samobójcza. To wszystkie informacje jakie mogę udzielić – informuje asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Kobieta trafiła do szpitala. Nie wiadomo jakie tabletki zażyła, jednak jak twierdzą policjanci z pewnością nie są to narkotyki.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.