Prezydent zaprasza na spotkanie

Pruszków

Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński chce spotkać się z mieszkańcami Gąsina. Spotkanie będzie miało charakter dodatkowych konsultacji dotyczących zagospodarowania terenów w tej części miasta.

Spotkania mieszkańców Gąsina z pruszkowskimi włodarzami to już pewna tradycja. Przynajmniej raz w roku w Szkole Podstawowej nr 10 organizowane są tego typu zebrania. To okazja nie tylko do prezentacji zamierzeń inwestycyjnych, ale również czas na rozmowy i dyskusje.

Najbliższe spotkanie odbędzie się już 22 listopada. Jakie tematy będą poruszane? – Przedmiotem spotkania będzie prezentacja i ponowne omówienie projektu planu miejscowego „Szmaragdowa”, w którym m.in. uwzględniono również stanowisko Powiatu Pruszkowskiego w zakresie funkcji powiatowej drogi ulicy Promyka jako drogi zbiorczej oraz dyskusja nad przyszłymi rozwiązaniami w projekcie planu „Inżynierska” z uwzględnieniem potencjalnego sposobu zagospodarowania i korzystania z terenu, interesu publicznego i interesów prywatnych – informuje pruszkowski magistrat.

Konsultacje dotyczą obszarów nazwanych „Szmaragdowa” i „Nowoinzynerska”. Spotkanie odbędzie się dnia 22 listopada 2017 roku o godzinie 18.00 w Szkole Podstawowej nr 10 przy ul. Pływackiej 16.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.