Prezent idealny na każdą okazję

Uncategorized

Szukasz ciekawego i eleganckiego prezentu? Chcesz podarować coś wyjątkowego? Zapoznaj się z ofertą wykwintnych koszy okolicznościowych przygotowanych przez firmę Regalto.

Kosze okolicznościowe w ostatnich latach zyskują na popularności.

To idealny prezent dla każdego. Eleganckimi, ekskluzywnymi i oryginalnymi zestawami upominkowymi możemy obdarować najbliższe osoby i przyjaciół. Zestawy upominkowe idealnie sprawdzają się także jako forma podziękowania dla kontrahentów lub pracowników. W ten oryginalny sposób możemy pokazać naszemu klientowi, jak bardzo go cenimy oraz podziękować pracownikom za wkład w rozwój firmy.

Takimi wyjątkowymi prezentami zajmuje się firma Regalto, która przygotowuje zestawy bożonarodzeniowe, wielkanocne, kosze upominkowe na każdą okazję: ślub, dzień Mamy, dzień Ojca, urodziny i imieniny. W ofercie firmy nie brakuje również zestawów dla najmłodszych. Wszystkie kompozycje pakowane są w eleganckie wiklinowe kosze, pudełka kartonowe lub drewniane skrzyneczki.

Na rynku jest wiele dostępnych upominków, ale kosze delikatesowe przygotowywane przez firmę Regalto gwarantują najwyższą jakość. Kosze prezentowe wypełnione są ekskluzywnymi artykułami nad których selekcją  i doborem czuwają najlepsi konsultanci. Kompozycje wykwintnych trunków, wyjątkowych specjałów i niecodziennych smakołyków wprawią w zachwyt każdą obdarowaną osobę.

Wychodząc naprzeciw sugestiom klientów firma Regalto przygotuje także kosze zgodnie z wytycznymi klienta oraz logiem firmy zamawiającej, z nadzieją, że dzięki tym oryginalnym upominkom klienci zyskają zadowolenie i wdzięczność osób obdarowanych.

Regalto
Brwinów, Woydy 4
www.regalto.pl

Kontakt
22 729 52 58
502 285 702
regalto@regalto.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.