Prezent dla pierwszego mieszkańca urodzonego w 2017 r.

Grodzisk Maz.

Władze Grodziska Mazowieckiego kontynuują tradycję obdarowania pierwszego mieszkańca gminy narodzonego w nowym roku. Do kogo tym razem trafi wielofunkcyjny wózek?

Przyjście na świat pierwszego w danym roku mieszkańca władze Grodziska świętują w ten sposób już po raz dziewiąty. – Na zgłoszenia dzieci urodzonych na początku 2017 roku czekamy do piątku, 13 stycznia. Dotychczas wózek otrzymało 4 chłopców i 4 dziewczynki. Jakiej płci będzie dziecko w tym roku, przekonamy się już wkrótce – informuje grodziski magistrat.
 
Rodzice malucha mogą zgłaszać się osobiście lub telefonicznie w Wydziale Promocji (ul. Kościuszki 32A, pokój nr 5 lub tel. 22 463 46 16 i 22 463 46 17). Nie jest istotne, w którym szpitalu dziecko się urodzi, ważne, by mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim. Rodzice powinni dostarczyć dokument potwierdzający dzień i godzinę przyjścia na świat dziecka. – Wówczas informacja o tym, które z dzieci jest pierwszym nowym mieszkańcem gminy w 2017 roku, zostanie podana do publicznej wiadomości, a ten maluch, który urodzi się najwcześniej w nowym roku, otrzyma wielofunkcyjny wózek – zaznaczają urzędnicy.

Przekazanie przez gminę prezentu nie jest uzależnione od dochodów rodziny, zgłaszać się zatem może każdy rodzic, którego dziecko przyjdzie na świat 1, 2, a nawet w kolejne dni stycznia 2017 roku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.