Prawdziwa włoska pizza. Bez żadnych kompromisów

Art. Sponsorowany

Chrupiący brzeg, oryginalne składniki, aromatyczne dodatki, prawdziwa włoska mozzarella, czyli wszystko to, co sprawia że ślinka leci na samą myśl o pysznej pizzy. Co więcej, takie właśnie przysmaki można znaleźć w pruszkowskiej Pizzerii Mewa!

Pizza to od lat jedno z ulubionych dań Polaków. Oferuje ją wiele restauracji, ale tę prawdziwą, taką która przenosi nas do kulinarnego raju – tylko wybrane lokale. I właśnie takie miejsce odkryliśmy na gastronomicznej mapie Pruszkowa. Najlepsze składniki, fantastyczne ciasto, świeże dodatki i zero kompromisów w przygotowaniu pizzy to zasady, które sprawiają, że do Pizzerii Mewa wraca każdy, kto choć raz spróbował tych pyszności.

Sekretem smaku pizzy jest tam przede wszystkim pasja do kuchni. Ale nie tylko. Nie znajdziecie tu zwykłej mąki. Tylko tę prawdziwą, włoską, przeznaczoną do ręcznego wyrabiania elastycznego ciasta, które po wypieczeniu zmienia się w cieniutki placek z cudownie chrupiącym brzegiem. Na nim ląduje oryginalna mozzarella, własnej roboty sos pomidorowy i dodatki jakie tylko dusza zapragnie. Od pikantnego pepperoni, przez szynkę parmeńską, suszone pomidory, krewetki, rukolę i wiele, wiele innych. Pozycji w menu znajdziecie ponad 30, jest więc z czego wybierać. A warto zaznaczyć, że mała pizza ma w Mewie 30 cm średnicy! Duża to już uczta dla całej rodziny. Pizza w tym rozmiarze to imponujące 50 cm.

Z taką samą miłością do najlepszych smaków w Mewie przygotowuje się aromatyczne kawy i autorskie herbaty. Espresso, latte czy americano jak we włoskiej kawiarence? Żaden kłopot. Kawa powstaje tu z wyselekcjonowanych, zamawianych specjalnie mieszanek ziaren. Miłośnicy herbaty z pewnością zachwycą się kompozycjami z ręcznie zbieranych przez właścicieli pędów sosny, kwiatów czarnego bzu. Nas zachwycił napar z dodatkiem gruszki i rozmarynu. Pozycja obowiązkowa przy wizycie w Mewie!

Pizzeria mieści się na piętrze pruszkowskiego basenu Kapry. Wiosną i latem zachęca gości do spędzenia czasu na tarasie z widokiem na Stawy Pęcickie. A przez cały rok do oczywiście spróbowania swoich specjałów! Lokalizacja na terenie Pływalni Kapry, marynarska stylizacja wnętrza i akwarium z egzotycznymi rybkami przywołają wakacyjne wspomnienia, pozwolą oderwać się od codzienności i zrelaksować.W Pizzerii Mewa smaczne lato trwa cały rok.

Pizzeria Mewa, ul. Andrzeja 3, Pruszków

Godziny otwarcia: od poniedziałku niedzieli 9-21

tel. 884 988 487

Facebook Pizzeria Mewa

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.