Prace wodociągowe na ul. Prusa

Pruszków

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji wymienia odcinek kanału deszczowego w ul. Prusa w Pruszkowie. Niestety nie jest to dobra informacja dla kierowców, ponieważ w miejscu prowadzonych prac zwężono jezdnię do jednego pasa ruchu.

Jak udało się ustalić portalowi WPR24.pl chodzi o wymianę ponad 170-metrowego fragmentu kanału deszczowego o średnicy 500 mm. Roboty prowadzone są w ulicy Prusa na odcinku od Armii Krajowej w kierunku Kubusia Puchatka. Niestety na pewien czas kierowcy będą musieli uzbroić się w cierpliwość…

 – W związku z trasą remontowanego kanału, która przebiega w pasie drogowym i koniecznością wykonywania wykopów, konieczne było wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu na prawym pasie ul. Prusa. W celu zminimalizowania utrudnień w ruchu, wynikających z usuwania warstwy asfaltu w toku prowadzonych prac, jego ubytki będą na bieżąco uzupełniane tłuczniem. Po ich zakończeniu i przy odpowiednich warunkach atmosferycznych nawierzchnia drogi zostanie docelowo odtworzona na całej szerokości – mówi Marzena Wojewódzka z biura prasowego MPWiK.

W jakim celu prowadzone są prace? – Powyższe roboty prowadzimy w celu zwiększenia poprawy niezawodności pracy sieci kanalizacyjnej. Przepraszamy mieszkańców za wszelkie niedogodności związane z trwającym remontem i zapewniam, że w związku z wykonywanymi pracami odbiór ścieków nie jest zagrożony – zapewnia Wojewódzka.

Jak poinformowała nas spółka MPWiK zakończenie prac planowane jak na koniec lutego.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.