Prace trwają, mieszkańcy narzekają

Piastów

Odwodnienie jest sprawą priorytetową dla Piastowa. Trwają prace na ul. Sułkowskiego, jednak mieszkańcy nie są zadowoleni z tego jak są prowadzone.

Padają pytania, kiedy prace dobiegną końca. Mieszkańcy z niecierpliwością wyczekują kolejnej inwestycji, czyli nowej nawierzchni na ul. Sułkowskiego. Na tę muszą jeszcze trochę poczekać. Prace prowadzone obecnie przyprawiają niektórych o dodatkowe nerwy. – Już nie wiem co robić. Na ul. Sułkowskiego jest kompletne bagno. Kilka dni temu popsuł mi się tam samochód przez warunki tam panujące. Remont trwa od grudnia. Nie można normalnie dostać się do własnego domu. Wszędzie błoto, nie ma jak przejście, a panowie śmieją się z przechodniów – opisuje sytuację pani Joanna.

Kwestia odwodnienia rodzi wiele trudności, czego świadomość ma piastowski magistrat. Jednak o receptę na rozwiązanie problemu nie jest łatwo. – Codziennie jesteśmy i nadzorujemy pracę. Wykonawca ma świadomość, że ma prowadzić swoje działania jak najmniej uciążliwie. Wiadomo, że jest to poważna inwestycja i wymaga cierpliwości. Podobna sytuacja jest również na ul. Orła Białego – wyjaśnia Grzegorz Szuplewski, burmistrz Piastowa.

Wychodzi na to, że mieszkańcy ul. Sułkowskiego muszą zacisnąć zęby i uzbroić się w cierpliwość. – Staramy się, żeby prace zakończyły się jak najszybciej. Przepraszamy mieszkańców za uciążliwości, które występują, jednak są sytuacje, że niewiele można poradzić – mówi Szuplewski.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.