Powrócił dawny system komentarzy!

Region

Wychodzimy naprzeciw naszym Czytelnikom i zgodnie z ich wolą przywracamy „zwykłe” komentarze pod artykułami.

Nowy system komentowania pod naszymi artykułami nie spotkał się z aprobatą Czytelników. Podpięcie komentarzy z Facebooka na nasz portal nie było dobrym wyjściem. Ale wyciągnęliśmy z tego wnioski. Powraca dawny system komentowania, aczkolwiek z drobnymi zmianami. Teraz możecie odpowiedzieć na komentarz danego użytkownika. Całość wyświetli się w formie tzw. drzewka.

Z naszej strony będziemy starali się, by poziom komentarzy był odpowiedni.  Przywiążemy większą uwagę do ich moderacji.

A tutaj prezentujemy ankietę, w której znaczna większość była za powrotem komentarzy bez konieczności logowania na Facebooku:

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 35

35 odpowiedzi na “Powrócił dawny system komentarzy!”

 1. Porto pisze:

  Serio? Nie spodziewałem się 🙂 nie spodziewałem się że ktokolwiek będzie pisał tu „pod nazwiskiem” (bo fizycznie konto na FB jest kolejnym elementem „tożsamości”)

 2. Medrzec pisze:

  I wzniosl serca lud pruszkowski, albowiem w grodzie ich trybune im przywrocono. A spiewy i swawole slyszalne byly w pobliskich miastach i wsiach.

 3. Wilku Starszy pisze:

  Podszywacze już działają. Pora wrócić do rozbudowanego nicka, ale i pod ten będą się podszywać. Redakcjo, ponawiam prośbę o wprowadzenie rejestracji nicków. Jeśli wprowadzenie własnego systemu będzie zbyt kosztowne, podepnijcie moduł komentatorski Disqusa. Jest anonimowy, ale trzeba się zarejestrować, żeby korzystać, więc będzie rezerwacja nicków. Najbliższy przykład zastosowania macie na Rynku Kolejowym, wydaje mi się, że tam zaglądacie.

 4. Xiao7 pisze:

  „…Z naszej strony będziemy starali się, by poziom komentarzy był odpowiedni. Przywiążemy większą uwagę do ich moderacji…”. Czytaj: Będziemy wywalać komentarze które są „niepoprawnie politycznie”, niezgodne z zamysłem redakcji WPR (i innych mediów głównego nurtu), będzie można najeżdżać i komentować jedną religię ale za to komentarze na temat innych będą piętnowane (zgodnie z modą europejską), I tak Redakcja wie co to ejst konstytucja i prawo do wolności słowa ale i tak nie będzie tego przestrzegać.

 5. Robot pisze:

  Świetna wiadomość dla czytelników, troszkę mniej świetna dla moderatorów 😉

 6. Gość Niedzielny pisze:

  w końcu.

 7. Gosc pisze:

  Nie tylko to do CBA. Jestem ciekaw jakie informacje o komentujących gromadzi i posiada redakcja. Coś mi mówi ze znacznie więcej niż bym chciał

 8. Gosc pisze:

  Ciekawe ze komentowanie uniemożliwione zostało akurat na czas wyborów samorządowych. …… i bez żadnego uprzedzenia… kilka tygodni później wraca jakby nigdy nic

 9. Gość pisze:

  Wyłączyliście komentarze i od razu Starzyński przegrał :))))))))))) Cwana socjotechnika!

 10. zz pisze:

  Czy tylko na mojej przeglądarce jest taka beznadziejna czcionka z szeryfami? Jakiś Courrier New czy coś w tym stylu?

 11. Manski pisze:

  Nie mam konta na mordoksiążce i czułem się wykluczony , rozważałem nawet całkowite zaprzestanie odwiedzania strony WPR , nawet już częstotliwość moich odwiedzin spadła . Ale widzę że znów będę tu częściej trafiał .

 12. Zez pisze:

  Prostaku jacy tchórze a jak ktos niema faceboka to co tchórz. Wiec pomysl trzy razy jak coc napiszesz.

 13. Pawel pisze:

  „Od momentu podpięcia facebooka liczba komentarz drastycznie spadła” Bo posiadanie konta na Fb nie jest przymusowe.

  • wszerdx pisze:

   tu chyba chodziło bardziej o to, że komentarze były z imienia i nazwiska. teraz jest anonimowo i każdy pisze, co mu slina na język przyniesie. duża częśc komentarzy jest niestety mało przyjemna w czytaniu. osobiście wolałbym żeby było mniej komentarzy, ale z sensem, niż wysyp, ale jakość większości i przekaz jest słaby

 14. jestem stąd pisze:

  Odnośnie potencjalnie nadgorliwej moderacji – proszę pamiętać, że nie każdy komentarz o negatywnym wydźwięku jest hejtem. Może być (i najczęściej jest) też krytycznym zdaniem zdegustowanego czymś czytelnika. Nie zawsze musi być miło, ważne żeby się poprawiło. Nam – mieszkańcom regionu 🙂

 15. Kerim pisze:

  Nie mając konta na fejsie czułem się wykluczony. Teraz jest O.K.

 16. Wiesiek pisze:

  Teraz znów wilki i inne gady i nieroby będą wypisywać swoje kocopoly!

  • Wilku Starszy pisze:

   Przynajmniej ja w odróżnieniu od niektórych piszę kulturalnie i nikogo nie obrażam, Wiesiu kochany.
   Redakcjo, to jak to jest moderowaniem, skoro ma być trzymany poziom komentarzy, to czemu takie nienawistne komentarze jak powyższy nadal przechodzą?

 17. Rasul Allah pisze:

  No nareszcie

 18. Ka pisze:

  Wszystko wyjdzie w praniu i używaniu…..

 19. Czesiek pisze:

  Wasze publikacje są płytkie i stronnicze. Dyża ilość ludzi wchodzi na wpr aby poczytać właśnie komentarze. Zrozumieliście to nareszcie. Buahahahahaha.

 20. CZAS_NA_CBA pisze:

  Szkoda ze system komentarzy zmienil sie akurat przed wyborami

 21. Wilku pisze:

  Ale o co chodzi?

 22. Leonardo DiCaprio pisze:

  Bardzo dobrze, cieszę się

 23. kam pisze:

  No i super 🙂

 24. Wilku pisze:

  A nie możecie wdrożyć systemu, gdzie nicki będą zarezerwowane? Czyli, że trzeba będzie się zarejestrować pod danym nickiem. To by ukróciło zabiegi wielu dowcipnisiów. Dobrze, że obiecujecie moderować komentarze. Niezły ściek tu się robił momentami przez Mirosławów i innych takich.

  • Miroslaw pisze:

   Sam robisz ściek

  • Mirosław ;) pisze:

   Zgadzam się w stu procentach. Facebook moim zdaniem pomógł przykrócić hejt oraz tworzenie komentarzy politycznych. Od momentu podpięcia facebooka liczba komentarz drastycznie spadła (większość artykułów pozosała bez żadnego komentarza)gdyż ludzie to tchórze i jak można ich zidentyfikować to ze strachu wolą nic nie pisać.

 25. none pisze:

  Fajnie. wreszcie osoby, które nie mają konta na FB (z różnych względów) nie będą dyskryminowane. Możecie też rozważyć podpięcie np. Disqusa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły