Powiedz tak ślubnemu konkursowi z CH Maximus!

Region

Jesteście parą planującą zawarcie związku małżeńskiego? Zastanawialiście się jakby wyglądał Wasz ślub marzeń, gdybyście dysponowali nieograniczonym budżetem? Weźcie udział w konkursie CH Maximus i opowiedzcie o tym! Każda para, która zgłosi się do konkursu ma szanse wygrać atrakcyjne nagrody.

Wymarzony ślub
Zasady konkursu zorganizowanego przez Centrum Maximus przy współpracy z Radiem Kolor są bardzo proste. Po prostu wyobraźcie sobie, że macie nieograniczony budżet i możecie zorganizować swój wymarzony ślub. Marzycie o egzotycznym miejscu? A może o ceremonii w średniowiecznym zamku? Puśćcie wodze fantazji! Opis wymarzonego ślubu można przesyłać od 7 do 11 marca do godz. 13.00 na adres: konkursslubny@maximuscenter.pl.

Wspaniałe nagrody
W konkursie zostanie wyłonionych 10 finalistów. Pięciu z nich zostanie wybranych na antenie Radia Kolor, a pozostałą piątka szczęśliwców zostanie wyłoniona na podstawie nadesłanych prac. Autorzy pięciu najlepszych opisów zostaną zakwalifikowani do wielkiego finału, który odbędzie się 13 marca w Centrum Maximus.

Nagrodami dla zwycięzcy są m.in. komplet mebli do sypialni, voucher na zakup sukni ślubnej, garnituru, dodatków oraz obrączek, profesjonalna stylizacja ślubnej fryzury oraz kurs tańca na nowożeńców. Pozostali uczestnicy zostaną obdarowani nagrodami niespodziankami.

Wielki finał i Targi Ślubne
13 marca, w dniu wielkiego finału na terenie Centrum Maximus odbędą się również Targi Ślubne. Wystawcy zaprezentują bogatą ofertę mody ślubnej dla pań i  panów, oferty ślubnych fotografii, zaproszeń oraz wiązanek kwiatowych. Będzie można również uzyskać porady od fryzjerek i wizażystek oraz wykonać próbne stylizacje. Stylistki doradzą czym kierować się przy wyborze sukni oraz dodatków. Profesjonaliści podpowiedzą natomiast jak rozwiązać problemy związane z organizacją ślubu. Wszystko po to, aby Wasz ślub był perfekcyjny. Dodatkową atrakcją dla wszystkich, którzy przybędą na Targi będą pokazy taneczne i barmańskie.

Dajcie się ponieść fantazji i prześlijcie nam opis swojego ślubu marzeń. Czekają fantastyczne nagrody!

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.