Powiat przedłuża ankietę

Pruszków

Czy stworzenie strefy płatnego parkowania w Pruszkowie to dobry czy zły pomysł? Głos mieszkańców chcą poznać władze starostwa powiatowego, które przedłużyły termin wypełniania ankiet do 3 listopada.

Temat stworzenia w Pruszkowie stery płatnego parkowania budzi wśród mieszkańców skrajne emocje. Jedni podkreślają, że to dobry pomysł, zwłaszcza że w kilku okolicznych gminach takie rozwiązanie dobrze się sprawdza. Inni zaznaczają, że potrzebne są nowe parkingi, a nie strefa.

Pruszkowskie starostwo powiatowe na początku października wspólnie z Fundacją Upstarter przygotowało ankietę dla mieszkańców na temat strefy płatnego parkowania. Pierwotnie termin wypełniania ankiet miał upłynąć października, ale możliwość wypełniania formularzy wydłużono. – Z uwagi na duże zainteresowanie mieszkańców Pruszkowa przedłużamy termin ankiety w sprawie planowanego przez Miasto Pruszków wprowadzenia Strefy Płatnego Parkowania. Tym samym ankieta będzie trwała dokładnie 4 tygodnie i zakończy się 3 listopada – informuje starostwo powiatowe.

Nasza redakcja przygotowała internetową sondę, gdzie zapytaliśmy czytelników o to czy strefa płatnego parkowania w Pruszkowie jest potrzebna (bez szczegółów na temat stawek, obszaru czy zasad funkcjonowania). 57 proc. głosujących było przeciwnych wprowadzeniu strefy płatnego parkowania , 40 proc. było za, a 3 proc. nie ma zdania w tej sprawie.

Ankietę przygotowaną przez starostwo powiatowe mozna wypełnić tutaj.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.