Potrącił i uciekł. Policja nadal go szuka

Pruszków

Wracamy do sprawy. Na początku grudnia ubiegłego roku doszło do potrącenia na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i ul. Powstańców w Pruszkowie. Sprawca tego zdarzenia nadal jest nieuchwytny...

Przypomnijmy. 11 grudnia po godz. 23.00 kierowca ciemnego pojazdu potrącił 46-letnią kobietę na przejściu dla pieszych. Uciekł z miejsca zdarzenia nie udzielają jej pomocy. Poszkodowana trafiła z obrażeniami do szpitala.

Policja nadal poszukuje kierowcy oraz prosi o pomoc świadków, którzy mogli coś widzieć. – Nadal sprawca tego zdarzenia pozostaje nieznany – mówi podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Każda informacja jest na wagę złota. Jeśli ktoś posiada istotne informacje dla tej sprawy niech zgłosi się do komendy w Pruszkowie przy ul. Kraszewskiego. Informacje można przesłać też mailem.

KPP Pruszków
05-800 Pruszków, ul. Kraszewskiego 8
022-604-62-13
komendant.pruszkow@ksp.policja.gov.pl

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Potrącił i uciekł. Policja nadal go szuka”

 1. Mm pisze:

  Podobno policja ma jego twarz , wizerunek człowieka i nic nie mogą zrobi. ? Niech twarz opublikują to morze by się w końcu znalazł …a kobieta unieruchomiona leży w łóżku przez niego

  • Jagoda pisze:

   No właśnie, jeśli są jakieś informacje prosimy o publikacje. Co zarejestrował monitoring, zdarzenie, auto, tablice rejestracyjne, ryja tego bydlaka??? Zróbcie wywiad do ciężkiej cholery a nie tylko parę zdań na odwal się – jakby za karę. Kto ma się dowiedzieć jak nie dziennikarz? Może krawcowa się dowie albo sprzątaczka czy piekarz????!!!!

 2. Jagoda pisze:

  Dlaczego redakcja nie udziela informacji na temat monitoringu? Jakie są ustalenia? Czy kamery nic nie zarejestrowaly, czy obraz jest niewyraźny? Czemu temat jest przemilczany? W poprzednich artykułach byla fala komentarzy w których ludzie pytali się o nagrania? Zadaniem dziennikarza jest informować a nie cykac zdawkowe zdania, a potem chwali się „pisalismy o tym TU”

  • Marcin pisze:

   Ale co by chciała Pani wiedzieć? Jaka jest rozdzielczość kamer, jakie obiektywy, zakres widzenia, możliwość jakie były warunki oświetleniowe, czas rejestracji? Sprawą zajmuje się policja drugi miesiąc i chyba na forum nie musimy im podopowiadać żeby sprawdzili monitoring. To jest apel do mieszkańców, aby pomogli jeśli coś wiedzą. Tyle w temacie.

   • Anonim pisze:

    No własnie – drugi miesiąc sprawdzają monitoring? chyba trochę za długo

    • Jagoda pisze:

     Jajko mnie obchodzi rozdzielczość kamer, ale skoro jest takie zdarzenie to w dobie dzisiejszej technologii nasuwa się pytanie:co z monitoringiem??? Pyta o to pół miasta! Więc może warto poruszyć ten temat i doinformowac społeczeństwo, a nie pisać tylko artykuły z których nic nowego nie wynika a potem się powoływać „pisalismy o tym TU”!!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły