Potrącił dziecko, jest poszukiwany

Piastów

W poniedziałek (2 listopada) na wiadukcie w Piastowie doszło do wypadku. 10-latek został potrącony przez rowerzystę, który uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje sprawcy.

Poszukiwani są świadkowie zdarzenia, którzy mogą dostarczyć cennych informacji i pomóc w ustaleniu tożsamości sprawcy wypadku. Zdarzenie miało miejsce na wiadukcie w Piastowie w kierunku Al. Jerozolimskich za przystankiem autobusowym. W internecie pojawiło się ogłoszenie dotyczące całej sytuacji. Z jego treści rysuje się ponury obraz bezduszności. Rowerzysta miał zatrzymać się i spytać dziecko, co się stało. 10-latek odpowiedział: „wybiłem sobie zęby i nie mogę ruszyć ręką”. Mężczyzna nie udzielił pomocy dziecku, postanowił uciec.

Jako doszło do zdarzenia? – 10-latek poruszał się rowerem po wiadukcie w Piastowie. W trakcie jazdy doszło do zderzenia z innym rowerzystą. Dziecko zostało przewieziono do szpitala. Doznało urazu ręki – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Policja prowadzi czynności w celu odnalezienia sprawcy wypadku, jednak nie posiada zbyt wielu informacji. W obecnej chwili każdy szczegół może okazać się niezwykle ważny. – Nie wiemy nic o sprawcy. Każdego, kto posiada jakąkolwiek wiedzę w tej sprawie prosimy o kontakt z policją w Piastowie. Liczy się każdy szczegół. Wydarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek. Prowadzimy postępowanie w tej sprawie – mówi asp. Kańka.

Za pomoc w odnalezieniu sprawcy została wyznaczona nagroda w wysokości 1000 zł.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.