Potrącenie nastolatek na przejściu dla pieszych. Mamy nagranie wypadku [DRASTYCZNE]

Pruszków

W niedzielne popołudnie na ul. Kościuszki w Pruszkowie doszło do potrącenia dwóch nastolatek, które przechodziły przez przejście dla pieszych. Od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy nagranie z miejsca wypadku.

Ostrzegamy, że moment potrącenia dwóch 17-latek może widzami wstrząsnąć. Materiał publikujemy dzięki uprzejmości Adama Zaborskiego. 


– Wczoraj wieczorem doszło do wypadku na pasach przy moim domu. Nie publikowałbym tego materiału gdyby nie fakt, że tuż po wypadku zszedłem z lapkiem do Policjantów i pokazałem im jak to wyglądało. Okazało się, że sprawca twierdził, że to jemu te dwie Dziewczyny wepchnął na maskę samochód jadący z przeciwka… Policjanci którym pokazałem wcześniej materiał zawołali wtedy jeszcze domniemanego sprawce i poprosili mnie o puszczenie tego filmu przy nim. Facet od razu zmienił zdanie, przyznał się i twierdził że na nikogo winy nie zwalał, ku wk…. Policjantów. Tak na prawdę to samochód jadący z przeciwka zatrzymał się i puścił te dziewczyny. Po wypadku jedna chodziła w szoku ale ranna, druga przytomna ale leżąca z poważnie wyglądającymi obrażeniami (nogi lub miednica). Dwie karetki je zabrały – życzę aby na święta były w domach! – zaznacza autor nagrania.

„Na gorąco” o potrąceniu informowaliśmy tu. Dochodzenie w sprawie tego wypadku pod nadzorem prokuratora prowadzi pruszkowska policja.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.