Poszukiwani świadkowie tragicznego wypadku na zjeździe z S8

Region

Pruszkowska policja apeluje do osób, które mogły widzieć piątkowy wypadek w miejscowości Wypędy. Przypomnijmy, że w wyniku zderzenia z ciężarówką na zjeździe z S8 zginął motocyklista.

Do tragedii doszło w piątek, 22 czerwca, wczesnym rankiem. – Około godz. 6.00 w miejscowości Wypędy na skrzyżowaniu ulic Sokołowskiej i Zdrojowej doszło do zderzenia motocykla i ciężarówki z naczepą. Mimo reanimacji motocylisty nie udało się uratować, przed godz. 7.00 29-letni mężczyzna zmarł – mówiła nam krótko po zdarzeniu podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Ciężarówka zablokowała ul. Sokołowską, szybko utworzyły się korki. Swoje czynności musieli też przeprowadzić policjanci i prokurator. Normalny ruch wrócił w tym miejscu dopiero po godz. 11.00.

Jak udało nam się ustalić, mundurowi dysponują już najbardziej prawdopodobnym scenariuszem tego, jak doszło do tego wypadku. Mimo to, apelują do osób, które widziały go na własne oczy, aby zgłosiły się na policję. – To zawsze więcej informacji, które mogą wnieść coś do postępowania – zaznacza podkom. Kańka.

Funkcjnariusze proszą wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia o kontakt osobisty w pruszkowskiej komendzie przy ul. Kraszewskiego 8 lub telefoniczny całodobowo z dyżurnym jednostki 22 758 60 81 do 85 oraz tel. 997.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.