Postrzelił sąsiada z wiatrówki

Region

Policjantom z Grodziska Mazowieckiego udało się wyjaśnić okoliczności niedzielnej kłótni dwóch rodzin z Milanówka. Jedna z rodzin usilnie chciała wejść na posesję należącą do drugiej rodziny.

Funkcjonariusze ustalili, że konflikt sąsiadów trwa już od kilku lat. Każde spotkanie obu rodzin prowadzi do kłótni i awantur. W noc po niedzielnym festynie doszło do rękoczynóałw. Okazo się, że cztery osoby z rodziny i znajomych państwa B. usilnie chciały dostać na posesje należącą do państwa G. W odpowiedzi osoby próbujące wtargnąć zostały obrzucone przez właścicieli działki petardami i ostrzelani z wiatrówki. 37-letni mężczyzna został trafiony śrutem w policzek. Poszkodowany został przewieziony do szpitala, a informacja o całym zajściu trafiła na policje.

W trakcie ustalania okoliczności całego zajścia rodzina zranionego mężczyzny wielokrotnie zmieniała wersje wydarzeń. Mimo wszystko policjanci dotarli również na posesję, na której rozegrała się cała sytuacja. Właściciele działki opowiedzieli przebieg całego zdarzenia, a 28-letni Krzysztof G. przyznał się do użycia wiatrówki.

Mężczyzna został zatrzymany, prawdopodobnie usłyszy zarzut narażenia na niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Rozwiązaniem konfliktu zwaśnionych rodzin zajmie się sąd.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.