Postępy są widoczne, ale…

Nadarzyn

Gmina Nadarzyn rozwija sieć ścieżek rowerowych. Prace trwają, na niektórych odcinkach efekty są już widoczne, ale na finał inwestycji trzeba jeszcze poczekać.

W Nadarzynie poważnie myślą o stworzeniu odpowiednich tras dla cyklistów. Gmina otrzymała ponad 4,5 mln zł na budowę dróg rowerowych i ciągów pieszo-rowerowych. Łącznie zostanie wykonanych ponad 19 km ścieżek. Ale na tym plany gminy się nie kończą. W Nadarzynie już starają się o środki na budowę kolejnych ścieżek.

Wykonawca inwestycji nie próżnuje. – Rozpoczęły się prace związane z budową ścieżki rowerowej przy alei Kasztanowej, od ul. Osiedlowej do ronda w Młochowie. Trwają roboty przy ul. Brzozowej w Walendowie – mówi nam Anna Gutowska, kierownik referatu inwestycji gminy Nadarzyn.

Prace prowadzone są również przy: ul. Pruszkowskiej w Nadarzynie i w Strzeniówce, a także ul. Szczęśliwej i ul. Bakaliowej w Ruścu. Praktycznie gotowa jest ścieżka przy ul. Nad Utratą w Walendowie, jednak nie została udostępniona dla rowerzystów. – Chociaż widać postępy na terenie prac, żaden odcinek nie został jeszcze zgłoszony przez wykonawcę do odbioru – podkreśla Anna Gutowska.

Inwestycja powinna zakończyć się do 30 marca 2018 roku.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.