Porysowane auta na parkingu

Janki

Kierowca zostawia samochód na parkingu, idzie na zakupy, wraca i wpada w złość. Dlaczego? Ktoś porysował jego samochód. Do takich sytuacji dochodzi na parkingu przed centrum handlowym w Jankach. Czy to przypadek, czy celowe działanie?

Często zdarza się, że szkody spowodowane są przez nieuwagę innych kierowców. Niektórzy wciskają się na siłę i nie zważają na bliskość innego pojazdu. O nieszczęście nietrudno. Wystarczy, że na karoserii pojawi się rysa i wygląd samochodu może postawiać wiele do życzenia. 

Praktycznie każdego dnia na parkingu przed centrum handlowym w Jankach roi się od samochodów. Niejednokrotnie kierowcy kipią złością, gdy dostrzegają, że ich pojazd został porysowany. Pierwsza myśl to nieudolność kogoś, kto parkował obok. Jednak nie zawsze. W ostatnim czasie do tego typu zdarzeń dochodzi w Jankach coraz częściej i według opinii kierowców, nie są one dziełem przypadku. Czy policyjne statystyki to potwierdzają? – Z naszych informacji wynika, że w niedzielę, 3 lipca, w godzinach popołudniowych na parkingu centrum handlowego w Jankach cztery samochody zostały porysowane ostrym narzędziem. Nie wiadomo w jaki sposób dokonano wspomnianego czynu – mówi st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Obecnie sprawa stoi w miejscu. – Nie wiemy, czy do uszkodzeń doszło w wyniku świadomego działania określonej osoby. W grę wchodzi również szkoda parkingowa. Na obecną chwilę pokrzywdzeni nie złożyli formalnych zawiadomień w tej sprawie – podaje st. asp. Dąbrowska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.