Poranne utrudnienia na WKD [AKTUALIZACJA]

Region

Uwaga, podróżni! Od godzin porannych występują utrudnienia w kursowaniu kolejek WKD. Wszystko przez zepsuty skład blokujący szlak do Grodziska.

– Warszawska Kolej Dojazdowa informuje, że w związku z awarią składu na przystanku „Brzózki”, obsługującego pociąg nr 120 w relacji Grodzisk Mazowiecki Radońska (odj. 6:46) – Warszawa Śródmieście WKD (przyj. 7:46) od ok. godz. 7:00 do odwołania został wstrzymany ruch pociągów na szlaku Grodzisk Mazowiecki Radońska – Podkowa Leśna Główna – poinformował przewoźnik.– Skład, który uległ awarii będzie ściągany przez drugi pociąg, wysłany z Grodziska Mazowieckiego. Do czasu ściągnięcia uszkodzonego składu ruch pociągów na szlaku Grodzisk Mazowiecki Radońska – Podkowa Leśna Główna pozostaje wstrzymany – czytamy w komunikacie.

Kilka minut przed godz. 8.00 uszkodzony skład udało się ściągnąć ze szlaku. Nie oznacza to jednak końca kłopotów. – Z powodu braku możliwości wymiany uszkodzonego składu i koniecznością wycofania do stacji Grodzisk Mazowiecki Radońska odwołane zostają następujące pociągi wyruszające ze stacji Warszawa Śródmieście WKD: pociąg nr 317 relacji Warszawa Śródmieście WKD (8:00) – Podkowa Leśna Główna (8:41) zostaje odwołany na całej relacji; pociąg nr 113 relacji Warszawa Śródmieście WKD (8:30) – Grodzisk Mazowiecki Radońska (9:30) zostaje odwołany na całej relacji – informuje przewoźnik.

AKTUALIZACJA godz. 8.55:

Jak donoszą nasi czytelnicy, sytuacja na szlaku WKD wraca do normy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.