Pomóżmy uczniom wygrać remont łazienki!

Pruszków

Dwie placówki oświatowe z naszego regionu: Szkoła Podstawowa nr 8 w Pruszkowie oraz Szkoła Podstawowa nr 1 w Piastowie biorą udział w ogólnopolskim konkursie „Wzorowa łazienka”. Stawką jest kompleksowy remont łazienki. Pomóżmy uczniom i zagłosujmy!

Akcję prowadzi firma Domestos. Po raz pierwszy konkurs zorganizowano w 2014 r. po wykonaniu badań na temat stanu higieny w szkołach na terenie całego kraju. Wyszło na jaw, że co trzeci uczeń negatywnie ocenia stan szkolnej toalety… Jak już wspominaliśmy z naszego regionu w konkursie biorą udział dwie placówki. A jest o co walczyć! Nagroda główna to remont toalety o wartości 30 tys. zł, natomiast dla 200 wyróżnionych szkół firma Domestos przygotowała roczny zestaw środków czyszczących.

Obecnie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Stanisława Staszica w Piastowie uzbierała 771 polubień (195. miejsce w rankingu). Niestety jest to tylko „kropla w morzu” ponieważ inne placówki posiadają już tysiące kliknięć „lubię to”. W dużo lepszej sytuacji jest Szkoła Podstawowa nr 8 im. Władysława Broniewskiego w Pruszkowie, bowiem posiada ponad 21 tys. Polubień i jest na 10. miejscu w ogólnej klasyfikacji!

Zgłosiła się do nas też mama dwóch uczniów pruszkowskiej podstawówki z prośbą o nagłośnienie akcji. – Jestem mamą dwóch chłopców uczących się w SP nr 8 w Pruszkowie. Szkoła bierze udział w konkursie „Wzorowa łazienka”. Ja każdego dnia wchodzę na stronę www.wzorowalazienka.pl i oddaje głos. Pomyślałam, że szanse wzrosną jeśli ktoś bardziej nagłośni akcje w okolicy – napisała pani Katarzyna.

Sprawmy, by choć jedna z tych dwóch szkół odniosła sukces i wygrała nagrodę główną – remont łazienki! Jak pomóc? Wystarczy kliknąć w wybrany link: Szkoła z Pruszkowa, Szkoła z Piastowa i zagłosować. Wszystko to, nie zajmie więcej niż pięć minut!

My już zagłosowaliśmy, a Wy?

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.