Pomoc dla szewca z Brwinowa

Brwinów

11 marca w zakładzie pana Sylwestra wybuchł pożar. Teraz nie może wykonywać swojej pracy, a na życie zarabiał jako szewc. Każda pomoc się liczy.

Mieszkańcy Brwinowa ruszyli na pomoc dobrze znanemu im szewcowi. To piękna inicjatywa. – Rozmawiałem z panem Sylwestrem, szewcem. Od 7.00 rano pracował, maszyna się nagrzała, coś frezował dla klienta, nie zauważył jak wychodził o 17.00 i zaczęło się tlić. Ubezpieczenia nie ma… Powiedział, też że 26 stycznia w tym roku pochował żonę (zmarła na raka) – czytamy na portalu zrzutka.pl.

Dobra wiadomość jest taka, że budynek nadaje się do remontu. Niestety wnętrze zostało częściowo strawione przez pożar, a wyposażenie nie nadaje się do użytku. Sam kombajn szewski to koszt od 10 do nawet 20 tys. zł.

Zbiórkę dla pana Sylwestra możecie wesprzeć wchodząc tutaj. Następnie wystarczy kliknąć w przycisk wpłać i postępować zgodnie ze wskazówkami. Aktualnie na koncie zrzutki jest blisko 8 tys. zł.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Pomoc dla szewca z Brwinowa”

  1. Leonardo DiCaprio pisze:

    Hej damy radę, razem pomożemy !!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły