W niedzielę piknik dla Konrada!

Region

Przygotowania do niedzielnego pikniku i turnieju piłkarskiego dla chorego Konrada idą pełną parą. Trwa wielka mobilizacja sąsiadów, przyjaciół i klubowych kolegów z UKS Nowa Wieś.

Konrad to 35-letni mieszkaniec Nowej Wsi. Jeszcze kilka tygodni temu sam nie przypuszczałby, że życie postawi go w tak trudnej sytuacji. Pod koniec marca tego roku usłyszał jednak druzgocącą diagnozę. Groźny guz mózgu, glejak IV stopnia.

Z tą groźną chorobą Konrad walczy pod okiem lekarzy. Robi to nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla rodziny – żony i dwójki dzieci. Rehabilitacja i zabiegi są jednak bardzo kosztowne. – Nigdy nie prosiłem o pomoc. Zdecydowanie wolałem dawać niż brać. Dziś, patrząc w oczy trójki najbliższych mi ludzi, wiem, że muszę to zrobić. Proszę, pomóż mi zebrać pieniądze na leczenie. Daj mi nadzieję na to, że nie zostawię ich samych – mówi Konrad.

W pomoc dla mieszkańca Nowej Wsi zaangażowała się społeczność sąsiadów, przyjaciół, zawodników i rodziców z UKS Nowa Wieś, klubu piłkarskiego syna Konrada. W niedzielę odbędzie się wielka charytatywna impreza za rzecz mężczyzny. I już wiadomo, że będzie się działo. Na licznych licytacjach zdobyć będzie można m.in. koszulkę z podpisem Roberta Lewandowskiego, koszulki z autografami Krzysztofa Ignaczaka, Różala i Popka, przejażdżkę Mustangiem z 1968 r.

Vouchery na licytację przekazali: Sala Zabaw Fikołki, Body Evolution Pruszków, Stowarzyszenie WPR, Kids Planeta, St.Right, escape room Time To Escape, Dance Imperium, Zespół Mazowsze.

W programie niedzielnej imprezy także turniej piłki nożnej dzieci i dorosłych, kawiarenka, wata cukrowa, popcorn, warsztaty malarskie, śniadanie z Master Chefem Mariuszem Szwedem, sprzedaż książek i rękodzieła, konkursy dla dzieci, grochówka strażacka, malowanie buziek i wiele, wiele innych niespodzianek. Początek 28 kwietnia o godz. 10.00 na boisku przy szkole w Granicy.

Pomagać Konradowi możecie bezpośrednio, zasilając zbiórkę na portalu Zrzutka.pl. Aktualne informacje znajdziecie też w facebookowej grupie Wspieramy Konrada.

Do zobaczenia w niedzielę!

 

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “W niedzielę piknik dla Konrada!”

 1. pi pi pi pisze:

  O…będzie popcorn i wata cukrowa – LECE!!

 2. silver pisze:

  Właściwie na jaki kontretny cel jest ta zbiórka nasuwa się pytanie, bo o konkreatsch ani słowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły