Policjanci namierzyli uciekiniera

Pruszków

Wracamy do tematu. W miniony weekend pruszkowscy policjanci ruszyli w pościg za kierowcą citroena, który nie zamierzał poddać się kontroli drogowej. Funkcjonariuszom udało się ustalić kto jest właścicielem pojazdu.

Przypomnijmy. Zdarzenie miało miejsce w nocy z soboty na niedzielę. Wszystko rozpoczęło się od zgłoszenia o osobie tańczącej obok samochodu przy ul. Kubusia Puchatka. Istniało podejrzenie, że kierowca może być pod wpływem alkoholu, dlatego policjanci postanowili podjąć próbę przeprowadzenia kontroli trzeźwości. Ta zakończyła się fiaskiem… 

– Prowadzący citroena uciekał przed policją i nie zatrzymał się do kontroli. W rejonie ul. Pogodnej funkcjonariusze stracili kierowcę z oczu. Udało nam się ustalić, że pojazd nie był kradziony – informowała nas 19 lutego asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Postanowiliśmy sprawdzić co aktualnie dzieje się w tej sprawie. Dlatego ponownie zwróciliśmy się do pruszkowskiej komendy policji. – Ustaliliśmy właściciela pojazdu. Natomiast kto kierował tym samochodem, to wyjaśni już postępowanie wyjaśniające w sprawie o wykroczenie. Mowa o niezatrzymaniu się do kontroli drogowej – mówi nam asp. Kańka.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.