Policja szuka świadków awantury na ul. Ryżowej

Region

Stołeczna policja apeluje o pomoc do osób, które pod koniec kwietnia mogły widzieć awanturę z udziałem kilku mężczyzn na ul. Ryżowej w Warszawie. Jeden z uczestników tego zajścia trafił z obrażeniami do szpitala i tam zmarł.

Szczegóły tego zdarzenia nie są znane. Wiadomo jedynie, że doszło do tragicznej w skutkach bójki. – Policjanci stołecznego wydziału do walki z terrorem kryminalnym i zabójstw poszukują świadków zdarzenia, do którego doszło 27 kwietnia 2018 roku około godziny 23.00 przed restauracją (barem) przy ulicy Ryżowej na wysokości posesji nr 38, przy skrzyżowaniu z ul. Dzieci Warszawy. Miała tam miejsce awantura pomiędzy kilkoma mężczyznami. Jeden z nich odniósł poważne obrażenia i zmarł po przewiezieniu do szpitala – informuje Komenda Stołeczna Policji.

Ktokolwiek posiada bezpośrednie informacje o przebiegu tego zdarzenia lub wiedzę na temat tożsamości mężczyzn w nim uczestniczących i miejscu ich obecnego pobytu proszony jest o kontakt z policjantami pod nr tel. 22 603 65 59 bądź z najbliższą jednostką policji.

Informacje można przekazać także drogą mailową na adres: naczelnik.terror-zabojstwa@ksp.policja.gov.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.