Policja kontroluje, ulice zakorkowane

Region

W poniedziałkowy poranek na ulice ruszyli funkcjonariusze. Przez cały dzień policjanci będą sprawdzali trzeźwość kierowców. Od samego rana Pruszków jest zakorkowany.

Kierowcy chcący dostać się do al. Jerozolimskich przez Pęcice muszą być przygotowani na policyjne kontrole. Na rondzie ustawili się funkcjonariusze, którzy sprawdzają trzeźwość prowadzących, ale zwracają uwagę na jeszcze jedną rzecz. Stróże prawa prowadzą wzmożone kontrole pod kątem posiadania narkotyków.

Dla kierowców poranek jest niezwykle trudny. Każdy chce dotrzeć na czas do pracy, jednak al. Wojska Polskiego, ul. Prusa, ul. Powstańców, ul. Chopina i ul. Kościuszki w Pruszkowie są zakorkowane. Dla wszystkich kierowców podróżowanie będzie uciążliwe. Nie dotyczy to tylko Pruszkowa. Policja prowadzi kontrole na terenie całego powiatu.

Kierowcy muszą uzbroić się w cierpliwość. – Przez cały dzień prowadzimy kontrole trzeźwości kierujących oraz sprawdzamy, czy nie znajdują się w posiadaniu narkotyków. Są to działania prewencyjne „Alkohol i narkotyki” oraz „Nie prowadzę po alkoholu”. W związku z tym kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na drogach – wyjaśnia asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.