Podziękowanie od prezydenta Komorowskiego

Region

Podziękowania za społecznie wykonywaną pracę na rzecz innych i gratulacje dla laureatów konkursu „Barwy wolontariatu” to główne punkty X Gali Wolontariatu, uroczyście obchodzonej w dniu 31 marca. Wśród dziesięciu wyróżnionych wolontariuszy zaproszonych do Pałacu Prezydenckiego znalazła się Agnieszka Dawidziuk, wolontariuszka związana ze Środowiskowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Brwinowie.

Podczas Gali Wolontariatu z wolontariuszami – niezwykłymi ludźmi, którzy poświęcają swój czas, umiejętności i energię, aby pomóc innym – spotykał się prezydent RP Bronisław Komorowski wraz z małżonką Anną Komorowską. Para prezydencka wręczała nagrody wolontariuszom, którzy swą działalnością wyróżnili się na tle innych w minionym roku.

Jedną z takich osób jest Agnieszka Dawidziuk, koordynatorka koła wolontariatu działającego przy Środowiskowym Ośrodku Pomocy Społecznej w Brwinowie oraz inicjatorka powstania takiego koła przy Zespole Szkół nr 1. Na uroczystej gali laureatce towarzyszyli burmistrz Brwinowa Arkadiusz Kosiński oraz kierownik Środowiskowego Ośrodka Pomocy Społecznej i pomysłodawczyni zgłoszenia kandydatury do konkursu Joanna Dzierzba.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.