Podwórko talentów od Nivea

Region

Kilka lat temu z okazji 100 rocznicy istnienia Nivea zbudowała 100 placów zabaw w całej Polsce. W tym roku firma zaproponowała podobną akcję.

Przypomnijmy akcja „100 placów zabaw na 100 lat Nivea” została zorganizowana w 2012 r. Zasady były bardzo proste. Wystarczyło zgłosić lokalizację, w której miałby powstać plac zabaw i… zachęcić mieszkańców do głosowania w internecie. Konkurs był podzielony na cztery etapy, gdzie wybieranych było po 25 lokalizacji z największą ilością głosów. Dwa lata temu Nivea postanowiła zorganizować podobną akcję: „Podwórko Nivea”. Tym razem wybudowanych zostało 40 miejsc do rodzinnych zabaw.

To jednak nie koniec. W tym roku akcja odbywa się pod hasłem „Podwórko talentów”.  Co ciekawe z roku na rok zasady akcji się zmieniają. Jak wyglądają tym razem? Gminy i szkoły zgłaszają swoje lokalizacje do 7 maja. Oprócz zgłoszenia potrzebny jest jeszcze 3 minutowy filmik ukazujący talenty dzieci. Jury wybiera najlepsze zgłoszenia, a następnie rozpoczyna się głosowanie internautów. Wyniki poznamy po 21 czerwca. Do końca roku firma Nivea wybuduje 20 podwórek talentów.

Jak będzie wyglądać podwórko talentów? Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Podwórko będzie podzielone na trzy strefy: największą aktywną i dwie mniejsze – naukową i artystyczną. Na podwórku sportowców znajdzie się siedem elementów: kubik wspinaczka, urządzenie do balansowania, huśtawka bocianie gniazdo, gra twister, gra skok w dal, gra kapsle oraz trampolina. Na podwórku naukowców dzieci będą mogły korzystać z planetarium, rowerek, naukowa piaskownica oraz zegar słoneczny. Natomiast mali artyści w swojej strefie znajdą muzyczne tablice, teatrzyk oraz tubę do rozmowy.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.