Podpisano umowę na budowę świetlicy

Grodzisk Maz.

Burmistrz Grodziska Mazowieckiego podpisał umowę z firmą Wig-Dar Dariusz Kozłowski na budowę świetlicy wiejskiej w Mościskach. Prace mają zakończyć się do lipca 2019 r.

W gminie Grodzisk Maz. powstaje coraz to więcej nowych świetlic. Ta, która ma powstać w Mościskach jest kolejna w ramach programu budowy świetlic wiejskich i miejskich. – W zbudowanych świetlicach sporo się dzieje, są one dobrze przyjmowane i widać, że jest taka potrzeba. A jak jest potrzeba, to my jesteśmy od tego, żeby ją realizować – mówi Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska Maz.

Kiedy rozpoczną się prace budowlane? – Budowę rozpoczynamy natychmiast, wiechę planujemy już w połowie października tego roku – powiedział wykonawca Dariusz Kozłowski.

Nowa świetlica będzie budynkiem parterowym, przyjaznym dla osób niepełnosprawnych. Jej powierzchnia użytkowa to 143,62 m kw., a powierzchnia zabudowy 170,64 m kw. Koszt inwestycji to ponad 740 tys. zł..

Co więcej, 7 października do użytku ma zostać oddana świetlica w Łąkach. Podjęto też decyzję o budowie małego domu kultury na rogu ul. Górnej i ul. Nadarzyńskiej, przeznaczonego dla mieszkańców osiedla Piaskowa oraz Szczęsne.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.