Podkopał się pod garaż i ukradł kable

Grodzisk Maz.

Takim „wyczynem” może pochwalić się 33-letni Łukasz C. Do zdarzenia doszło w Grodzisku Mazowieckim.

W ręce kryminalnych wpadł 33-latek, który został wytypowany jako sprawca włamania do garażu. Właściciel obiektu potwierdził, że kilka dni temu ktoś podkopał się pod garaż i zabrał ze środka kilkadziesiąt metrów przewodu elektrycznego. Swoje straty wycenił na dwa tys. zł.

– Dobre rozpoznanie i skutecznie prowadzone działania operacyjne grodziskich kryminalnych przyczyniły się do zatrzymania 33-latka, podejrzanego o włamanie. Mężczyzna przyznał się do podkopania się pod garaż na posesji i kradzieży przewodów elektrycznych. Łukasz C. usłyszał zarzut dokonania kradzieży z włamaniem i dobrowolnie poddał się karze. To przestępstwo zagrożone jest nawet 10-letnim pozbawieniem wolności – przedstawia asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

 

Zatrzymany w sprawie Łukasz C. przyznał się do dokonania tego przestępstwa. Po przedstawieniu mu zarzutu kradzieży z włamaniem, mężczyzna skorzystał z prawa do dobrowolnego poddania się karze. Za ten czyn grozi kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.