Podatek VAT i KAS bez tajemnic

Pruszków

Jesteś przedsiębiorcą? Planujesz założyć firmę? Jeśli tak to koniecznie wybierz się na konferencję „Nowe rozwiązana legislacyjne” organizowaną przez Forum Gospodarcze Pruszkowa.

Celem konferencji jest przybliżenie przedsiębiorcom informacji o zmianach w podatku VAT oraz zapoznanie ich z nowym tworem jakim jest Krajowa Administracja Skarbowa.

KAS zaczyna funkcjonować od 1 marca i ma stanowić swoiste połączenie administracji podatkowej, kontroli skarbowej oraz Służby Celnej. Co ma przynieść powołanie KAS? Z jednej strony ma zapobiegać przestępczości m.in. wyłudzeniom VAT, z drugiej dać przedsiębiorcom przyjazna interpretację przepisów.

Konferencja „Nowe Rozwiązania Legislacyjne” odbędzie się 16 marca o godz. 13.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Pruszkowie przy ul. Drzymały 30. Spotkanie zostało podzielone na trzy bloki tematyczne. W pierwszym goście poznają politykę inwestycyjną powiatu pruszkowskiego. Drugi blok zostanie poświęcony trzem zagadnieniom: zmianom w VAT, elektronicznym formom składania zeznań oraz KAS. Trzeci blok to czas na pytania uczestników. Konferencja jest bezpłatna.

Patronem medialnym wydarzenia jest portal WPR24.pl i „Gazeta WPR”.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.