Podaruj 1 proc. małej Jagodzie

Pruszków

Zbliża się czas rozliczeń podatkowych. Każdy z nas może przekazać 1 proc. podatku dla małej Jagody z Pruszkowa. U dziewczynki stwierdzono m.in. epilepsję.

Narodziny małej Jagody były dla jej rodziców najszczęśliwszym dniem. Pierwsze dziecko, ukochana córeczka. – Gdy się urodziła wszystko było w porządku. Dostała dziesięć punktów w skali Apgar. Była zdrowa, uśmiechnięta. Problemy zaczęły się gdy skończyła trzy miesiące – mówi tata Jagody.

Dziewczynka mając zaledwie trzy miesiące przeszła zapalenie mózgu oraz doznała krwawienia podpajęczynówkowego. To odcisnęło mocne piętno na jej zdrowiu. Jagoda ma stwierdzone opóźnienie psycho-ruchowe: nie chodzi, nie mówi, nie siedzi samodzielnie, nie umie też zasygnalizować głodu. – Wszystko co jej podajemy do jedzenie musi być zmiksowane – podkreśla tata dziewczynki. –W grudniu dodatkowo lekarze stwierdzili u Jagody padaczkę – dodał.

Jagoda potrzebuje stałej rehabilitacji, leków, oraz specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjno-ortopedycznego, a to wszystko kosztuje. Rodzice opiekują się nie tylko mającą już trzy lata dziewczynką, ale i jej półtorarocznym bratem.

Zbliża się okres rozliczeń z fiskusem. Każdy z nas może przekazać 1 proc. podatku dla małej Jagody. Również wtedy gdy prowadzimy własną firmę. W rozliczeniu w rubryce „Wniosek o przekazanie 1 proc. podatku należnego”, w polu „numer KRS” należy wpisać 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające” w polu „cel szczegółowy 1 proc.” należy wpisać 28269 Jagoda Wieteska.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.