Pociąg „Wiedenka” zatrzyma się od Grodziska po Skierniewice

Kolej

Z uwagi na prośby podróżnych Koleje Mazowieckie zdecydowały, że pociąg „Wiedenka” zatrzyma się na wszystkich stacjach i przystankach na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Skierniewice.

To dobra wiadomość dla pasażerów KM. Już jakiś czas temu zaprezentowano nowy rozkład jazdy pociągów. Miał on zostać wprowadzony od 9 grudnia. Propozycja zmian nie do końca się spodobała wszystkim podróżnym z naszego regionu. Czemu? Bo pociąg „Wiedenka” nie zatrzymywałby się m.in. w Jaktorowie i Międzyborowie.

W tej sprawie do marszałka Mazowsza zwrócił się wójt gminy Jaktorów Maciej Śliwierski. Pismo trafiło też do prezesa KM Roberta Stępnia.

Jak widać działania te przyniosły skutek.

Z uwagi na liczne prośby pasażerów dotyczące zatrzymań na wszystkich stacjach i przystankach osobowych na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Skierniewice dla pociągu „Wiedenka” informuję, że w kierunku Skierniewic pociąg „Wiedenka” będzie zatrzymywał się na stacjach i p.o. od Grodziska Mazowieckiego do Skierniewic od dnia 9.XII br. – poinformowała nas Aneta Podgajna z biura rzecznika prasowego KM.

Natomiast w kierunku do Warszawy, ze względu na organizację ruchu innych pociągów – zatrzymania będą możliwe od 19 grudnia.

Rozkład jazdy znajdziecie w aktywnych linkach poniżej:

Rozkład jazdy KM od 9 grudnia do 18 grudnia.

Rozkład jazdy KM od 19 grudnia do 9 marca.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.