Pobicie na placu budowy w Pruszkowie

Pruszków

Na jednym z pruszkowskich placów budowy doszło do bójki pomiędzy pracownikami. Dwóch mężczyzn napadło na współlokatora. W wyniku odniesionych obrażeń poszkodowany został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło na początku ubiegłego tygodnia. Policjanci otrzymali zgłoszenie o pobitym mężczyźnie na placu budowy w Pruszkowie. Jak ustalili, pobili go współlokatorzy. W miniony piątek prokuratora zastosowała wobec zatrzymanych dozór policyjny.

Policjanci zatrzymali podejrzanych. – W wyniku podjętych czynności  policjanci zatrzymali  dwóch mężczyzn. Jak się okazało 35 i 26-latek podczas wieczornego spożywania alkoholu i drobnych nieporozumień z „nowym kolegą” pobili go tak dotkliwie, że mężczyzna trafił do szpitala – informuje asp. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Jakie obrażenia odniósł poszkodowany? – Wezwanie otrzymaliśmy na ul. Kolejową. Pobitemu mężczyźnie ciężko się oddychało. Z ogólnymi potłuczeniami został przewieziony do Szpitala Powiatowego w Pruszkowie – mówi Maciej Sikorski, rzecznik prasowy Falck Medycyna.

Zatrzymanym mężczyznom postawiono zarzut pobicia, do którego się przyznali. Prokurator zastosował wobec nich dozór policyjny, trzy razy w tygodniu. Za przestępstwo pobicia grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.