Po pokazie z udziałem gwiazd [GALERIA]

Region

W niedzielne przedpołudnie w grodziskiej Mediatece odbył się charytatywny pokaz mody "Zima mroźna nam nie groźna". Na wybiegu pojawiły się znane i lubiane gwiazdy w towarzystwie małych modeli.

„Zima mroźna nam nie groźna” to piąta edycja akcji charytatywnej, której celem jest pomoc potrzebującym dzieciom. W tym roku wsparcie w postaci ciepłej zimowej odzieży trafi do dzieci samotnych matek, które wytypował grodziski Ośrodek Pomocy Społecznej.

Kulminacją był niedzielny pokaz w Mediatece. Na wybiegu mogliśmy podziwiać gwizdy w towarzystwie dzieci, do których trafi pomoc. Wystąpiły m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Magdalena Schejbal, Małgorzata Potocka, Jolanta Fraszyńska, Eva Basta, Maja Hyży, Edyta Herbuś, Paulina Sykut-Jeżyna.

– Uważam, że takie przedsięwzięcie jakie realizuje Hanna Głowacka i osoby ją wspierające jest bardzo ważne także w edukacji społecznej. Abyśmy uczyli się pomagać. Dzieci są bezbronne wobec tego, co dzieje się wokół nich, a dorośli często przestają widzieć ich cierpienie. Jeśli więc możemy pomóc dzieciom, to trzeba brać w tym udział. Jestem szczęśliwa, że mogę te działania wspierać – mówi nam Małgorzata Potocka.

Małych modeli ubrały takie marki jak m.in. Myprincess, Dzianinowe, Buba Love, Mała Mi, Emma, No Frames, Besta Plus Retail, Adika, Reserved.

Patronem medialnym wydarzenia jest Gazeta WPR24.pl i portal WPR24.pl

 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.