Po nocnej wichurze wiele miejscowości bez prądu

Region

W nocy z soboty na niedzielę w naszym regionie mocno dał się we znaki porywisty wiatr. Są problemy z dostawą prądu w wielu okolicznych miejscowościach.

O tym, że będzie wiało niebezpiecznie mocno, w sobotę wieczorem ostrzegało Rządowe Centrum Bezpieczeństwa rozsyłając do mieszkańców naszego regionu smsa z alertem. Niestety, przewidywania sprawdziły się. Wiatr wyrządził szkody, łamał drzewa, spowodował duże problemy z dostawą energii.

Z informacji PGE wynika, że awaryjne przerwy w dostawie prądu występują m.in. w Pruszkowie, Grodzisku, Pęcicach, Komorowie, Nowej Wsi, Granicy, Kaniach, Otrębusach, Brwinowie, Podkowie Leśnej, Opypach, Sękocinie i Suchym Lesie. Pogotowie energetyczne pracuje. Szacowany czas usunięcia awarii różni się w zależności od miejscowości, ale przy tak dużej liczbie zgłoszeń niestety trzeba będzie się po prostu uzbroić w cierpliwość.

 •  
 •  
 •  
 •   
 •  
 •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Po nocnej wichurze wiele miejscowości bez prądu”

 1. linie z lat 70 pisze:

  Teoretyczne państwo

 2. Wilku starszy pisze:

  Kiedy prund bedzie?

 3. Komorowiak pisze:

  To prądem też już nie można w niedzielę handlować?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły