Pług zablokował Al. Jerozolimskie

Region

Jeśli wybieracie się do Warszawy to radzimy omijać Al. Jerozolimskie. Skrzyżowanie z ul Ryżową zablokował... pług.

O utrudnieniach poinformowali nas czytelnicy: – Na skrzyżowaniu Alei Jerozolimskich i Ryżowej leży tir. Autobusy zastępcze jadą objazdem przez Ryżową do Łopuszańskiej – napisała do nas Monika. – Poranne utrudnienia na Alejach Jerozolimskich na zjeździe na Stare Włochy na środku stoi piaskarka blokując ruch w kierunku Warszawy – czytamy w wiadomości od Jacka. 

Co dokładnie stało się na skrzyżowaniu? Wiele wskazuje na to, że kierowca pługa albo wyjeżdżał z Ryżowej i skręcał w lewo w kierunku centrum albo zawracał  na skrzyżowaniu. Niestety samochód utknął na środku skrzyżowania. Pług wyjechał w słupki znajdujące się obok jezdni. Kłopot w tym, że maszyna ma problemy techniczne i nie może się przesunąć.

Wszystkim kierowcom jadącym do stolicy radzimy wybierać alternatywne drogi dojazdowe. Pług blokuje bowiem jezdnia w kierunku Warszawy jest zablokowana. Nie wiadomo jak długo potrwają utrudnienia. Wiele wskazuje na to, że na jezdni w kierunku Pruszkowa zostanie wytyczony jeden pas pod prąd, tak by umożliwić kierowcom dojazd do stolicy. 

Kierowcom radzimy omijać to miejsce i wybrać alternatywne drogi dojazdu do Warszawy. 

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.