Plotki o morderstwie w Piastowie nieprawdziwe

Piastów

Dwóch mężczyzn trafiło do szpitala w wyniku bójki, do której doszło 21 grudnia w Piastowie na ul. Wieniawskiego. W ruch poszły ostre narzędzia.

Sprawa wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród mieszkańców, którzy snuli domysły. – Czy wiadomo co się działo? Ludzie mówili, że to morderstwo… – brzmiała jedna z otrzymanych przez nas wiadomości.

Tragedii udało się uniknąć, choć uczestnicy bójki nie przebierali w środkach. Aby mieć przewagę nad rywalem postanowili skorzystać z ostrych narzędzi. Mężczyźni trafili do szpitala. – Zgłoszenie w sprawie otrzymaliśmy 21 grudnia o godz. 17.28. 30-letni mężczyzna został raniony siekierą i z urazem ręki trafił do szpitala przy ul. Barskiej w Warszawie. Z kolei drugi, ok. 35 lat, otrzymał cios  ostrym narzędziem. Mężczyzna doznał rany klatki piersiowej i został przewieziony do szpitala na Wrzesinie w Pruszkowie – przedstawia Wojciech Jóźwiak, rzecznik prasowy Falck Medycyna.

Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia. – W Piastowie na ul. Wieniawskiego doszło do bójki. Na ulicy pozostała krew, która zrodziła domysły. Dementujemy wszelkie informacje na temat morderstwa. Zdarzenia zakończyło się obrażeniami ciała u dwóch osób. Prowadzimy postępowanie w sprawie pobicia i ustalamy okoliczności zdarzenia – tłumaczy st. asp. Marzena Dąbrowska z Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.