Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.
PONIEDZIAŁEK 5 LUTEGO
Michałowice: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Mickiewicza od Spacerowej do Kolejowej, Kościuszki od Spacerowej do Kolejowej, 3 Maja od Spacerowej do Kolejowej, Kolejowa od 3 Maja do nr 15.
Milęcin: godz. 9.00 – 14.00 – od nr 37 do nr 51.
Nowa Wieś: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Rzemieślnicza od r 1 do nr 17 i od nr 4 do nr 32,Brzozowa od nr 1B do nr 9 i od nr 4 do nr 54A, Słoneczna od nr 1 do nr 17 i od nr 2A do nr 12, Komorowska 54, Wspólna od nr 2 do nr 16 i od nr 1 do nr 13, Polnych Maków od nr 1A do nr 15 i od nr 4 do nr 12 Gwiaździsta od nr 1 do nr 19 i od nr 2 do nr 28.
Piastów: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Siemiradzkiego od nr 1 do nr 17A i od nr 2 do nr 24, Matejki od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 12, Chełmońskiego od nr 2 do nr 24A i nr 15, Axentowicza nr 1, 2, 2A oraz od nr 5 do nr 7, Malczewskiego od nr 1 do nr 23 i od nr 2 do nr 24.
Podkowa Leśna: godz. 15.00 – 17.00 – ul. Sosnowa od nr 31 do nr 55 i od nr36 do nr 52, Dębowa od nr 3 do nr 5 i od nr 4 do nr 6, Bukowa od nr 37 do nr 43, Topolowa od nr 9 do nr 19 i od nr 14 do nr 24, Lipowa od nr 3 do nr 23 oraz od nr 4 do nr 22, Jana Pawła II nr 1.
Pruszków: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Monte Cassino od nr 3 do nr 7.
WTOREK 6 LUTEGO
Kozery: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Edukacyjna, Wspólna, Główna.
Kraśnicza Wola: godz. 14.00 – 16.00.
Młochów: godz. 8.30 – 10.30.
Piastów: godz. 8.00 – 10.00 – Al. Jerozolimskie 330, Złotej Jesieni od Kasprowicza, do Wiosennej, Wiosenna.
Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Walerego, Wróblewskiego 3, 4, 6, 8, Plantowa 5, 7, Powstańców 23.
Pruszków: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Helenowska 26, 24, al. Wojska Polskiego 74.
Reguły: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Czarnieckiego, Zielona.
Rozalin: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Przyjazna, Ekologiczna, Dobra.
Urzut: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Promyka, Sosenki, Łączna, Malownicza, Różana.
Wólka Grodziska: godz. 14.00 – 16.00.
ŚRODA 7 LUTEGO
Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Jasna 1, 2, 7, 11, 11B, Plantowa 2, 6, al. Wojska Polskiego 54.
Pruszków: godz. 11.00 – 13.00 – al. Wojska Polskiego 27, 29, 30, 32, 34, al. Niepodległości 2, 4, 6, Prusa od nr 62, 64.
CZWARTEK 8 LUTEGO
Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Żurawia, Cyraneczki, Czapli, Kasztanowa.
Kozery: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Ustronna, Kossaka, Orlicz-Dreszera 10, 10A.
Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Olszowa 5, Ołówkowa 1 oraz od nr 13 do nr 31 i od nr 30 do nr 54, Apteczna od nr 1 do nr 5 i od nr 2 do nr 8, Reja od nr 3 d nr 9 i od nr 6 do nr 16, Powstańców 30, 32, 76, Przemysłowa od nr 1 do nr 21 oraz od nr 6 do nr 22A.
Pruszków: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Graniczna, Bąkowska, Zimna, Studzienna, Broniewskiego od Warszawskiej do Mierniczej.
Pruszków: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Zbożowa od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do nr 10, Radosna od nr 9 do nr 21 i od nr 18 do nr 26, Bogumiły od nr 2 do nr 18 i od nr 5 do nr 15, Promyka od nr 50 do nr 56, Krzywdy-Rzewuskiego od nr 12 do nr 18 od nr 19 do nr 25.
Żółwin: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Nadarzyńska, Wodna, Kwiatowa, Zachodnia.
PIĄTEK 9 LUTEGO
Pruszków: godz. 9.00 – 10.00 – ul. Jana Pawła II USC, Muzeum, Hubala 2, Kopernika 17.
Pruszków: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Hubala (Żłobek, Przedszkole, Spółdzielczy Dom Kultury, Kopernika 6 i 10.