Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.
PONIEDZIAŁEK 29 STYCZNIA
Piastów: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Styki, Przerwy-Tetmajera, Przejazdowa, Brandta.
Piastów: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Godebskiego od nr 5 do nr 29 i od nr 6 do nr 28, Kasprowicza od nr 11 do nr 19 i od nr 18 do nr 26A, Zaleskiego od nr 8 do nr 7 i od nr 8 do nr 6, Broniewskiego od nr 1 do nr 7 i od nr 4 do nr 6, Struga od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 8, Ogrodowa od nr 17 do nr 25 i od nr 18 do nr 62, Orzeszkowej od nr 30, 30A, 33, Norwida 26.
Nadarzyn: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Żółwińska, Tulipanowa, Wiśniowa, Świerkowa.
Nadarzyn: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Stokrotki, Sosnowa, Niezapominajki.
WTOREK 30 STYCZNIA
Brwinów: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Jaśminowa od nr 2 do nr 9, Lilpopa od nr 35 do Raszyńskiej i od nr 3 do nr 17, Myśliwska 24, Wiewiórek od nr 35 do nr 75 i od nr 12 do nr 30, Partyzantów od ul. Kępińskiej do Warszawskiej, Kępińska od nr 57 do nr 67B i od nr 56 do nr 74.
Brwinów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Kępińska, Kraszewskiego, Lilpopa 4, Brzozowa, Otrębuska, Owsiana, Pedagogiczna, Partyzantów, Wesoła, Piaskowa, Słoneczna, Jodłowa, Jaśminowa od nr 2 do nr 9, Sosnowa Raszyńska nr od 3 do 17, Myśliwska 24, Wiewiórek, Piastowa, Magnolii 1, Borkowa, Poprzeczna, Prusa, Paszkowskiego.
Janki: godz. 8.00 – 10.00 – al. Krakowska od nr 4 do nr 40A.
Nadarzyn: godz. 14.00 – 16.00 – Centrum Mody.
Piastów: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Kosewskiego, Sienkiewicza 47, Dworcowa od nr 48 di nr 66 i od nr 49 do nr 57.
Piastów: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Wieniawskiego od nr 22 od nr 30 i do nr 41, Tuwima od nr 17 do nr 29 oraz nr 20, 22, 24.
Podkowa Leśna: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Borsucza, Wilcza, Lisia, Główna.
Sękocin Nowy: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Sadowa, Leśna.
ŚRODA 31 STYCZNIA
Chlebnia: godz. 8.00 – 15.00.
Chrzanów Duży: godz. 8.00 – 15.00.
Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Nadarzyńska.
Grodzisk Maz.: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Langiewicza, Żeromskiego, Poniatowskiego, Traugutta.
Grodzisk Maz.: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Orzeszkowej, 3 Maja, Deotymy, Armii Krajowej, Kochanowskiego, Krasnali, Godebskiego, Licealna.
Kady: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Okrężna, Środkowa, Kucharskiego, Mazowiecka, Okólna i przyległe.
Michałowice: godz. 8.00 – 16.00 – ul. Spacerowa, Wesoła, Widok, Słowackiego, Radosna, Kolejowa, Rynkowa, Szkolna od Kolejowej do Spacerowej.
Mościska: godz. 11.0 – 13.30 – ul. Sikorskiego od nr 127 do nr 155 i od nr 138 do nr 156, Chabrowa od nr 36 do nr 38, Wierzbowa, 3 Maja od nr 1 do nr 79 i od nr 2 do nr 66.
Michałowice Wieś: godz. 8.00 – 16.00 – ul. Kasztanowa 41, Pałacowa 5, 7, 9, 13, 42.
Natolin: godz. 8.00 – 15.00.
Otrębusy: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Sygietyńskiego 15, 15A, 17, 17A, 19, 19A, 21, 21A, 23, 23A, 25.
Piastów: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Warszawska 43, pawilony, przedszkole, apteki.
Piastów: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Wysockiego 4 B, 6, 7, 8, 9A, 13, 14, 18, studnia oligoceńska, al.Piłsudskiego od nr 24 do nr 34 i od nr 23 do nr 33A, 37, 39A, 41, Łukasińskiego 9 i od nr 12 do nr 17 Sułkowskiego 29A, 33, 33A, 34, 36, 39A, Żbikowska, Bema od nr 2 A do nr 16 i od nr 3 do nr 17, Pułaskiego 18.
Puchały: godz. 8.00 – 16.00 – ul. Centralna 50, 60.
Strzeniówka: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Magdalenki, Piwonii.
Wolica: godz. 8.30 – 10.30 – ul. Ogrodnicza, Tęczowa, Zielona, Kortowa.
Wolica: godz. 11.30 – 13.30 – ul. Długa, Sowia, Zielona.
CZWARTEK 1 LUTEGO
Brwinów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Akacjowa, Pszczelińska, Miodowa, Owsiana, Pedagogiczna, Wiosenna.
Milęcin: godz. 9.00 – 14.00 – od nr 37do nr 51.
Piastów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Popiełuszki do 11 Listopada, 11 Listopada do nr 24, Fredry.
Piastów: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Żbikowska 25, Ogińskiego 12, Tuwima 36 i 41, Dąbrowskiego od nr 19 do nr 23 i od nr 32 do nr 40, Sułkowskiego od nr 19 do nr 29 i od nr 22 do nr 24, Paderewskiego od nr 10 do nr 22 i od nr 11 do nr 21 oraz 24, 26.
Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Zdziarska od nr 46 do nr 58 i od nr 69 do nr 75, Rumiankowa od nr 1 do nr 9, Chabrowa od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 20.
Pruszków: godz. 11.00 – 13.00 – ul. Księcia Józefa od nr 17 do nr 37 i od nr 20 do nr 38, Mieszka I od nr 2 do nr 12, Eustachego, Wojciecha od nr 1 do nr 15 i od nr 2 do nr 20, Ziemowita od nr 21 do nr 23, Księcia Trojdena od nr 13 do nr 17, Wandy od nr 16 do nr 20A.
Wolica: godz. 8.30 – 10.30 – ul. Sękocińska, Pastelowa, Ogrodowa.
Wolica: godz. 11.30 – – 13.30 – ul. Centralna, Gruntowa, Okrężna.
Wolica: godz. 14.30 – 16.30 – ul. św. Piotra i Pawła, Centralna.
PIĄTEK 2 LUTEGO
Janki: godz. 11.30 – 13.30 – al. Krakowska od nr 20 do nr 54 (numery parzyste).
Pruszków: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Prusa 12, al. Wojska Polskiego 11.
Pruszków: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Drzymały od nr 7 do nr 23 i od nr 10 do nr 30. Radnych, Niecała nr 10, 21, 22, al. Wojska Polskiego 12, 16.
Sękocin Nowy: godz. 8.30 – 10.30 – al. Krakowska od nr 16 do nr 22.