Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu.
PIATEK 29 GRUDNIA
Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 15.00 – ul.: Żytnia, Fabryczna, Jaworowa, Poziomkowa.
ŚRODA 3 STYCZNIA
Michałowice-Wieś: godz. 7.00 – 18.00 – ul.: Pałacowa 1, Kasztanowa.
Piastów: godz. 8.00 – 15.00 – ul.: Józefa Hallera 14,16, Jacka Malczewskiego od 33 do 37, Władysława II Jagiełły od nr 1 do 11 i od nr 2 do 8, Słowiańska od nr 1 do 23 i od nr 6 do 18, aleja Krakowska od nr. 6 do 16 i od nr 7 do 15B.
Milanówek: godz. 8.00 – 10.30 – ul.: Grabowa, Prosta od Piłsudskiego do Grudowskiej, Fiderkiewicza, Piłsudskiego od Królewskiej do Prostej, Podgórna, Stanisława Wigury, Parkowa, Chrzanowska, Grodeckiego, Franciszka Żwirki.
Otrębusy: godz. 8.30 – 10.30 – ul.: Łosia, Kępińska.
Podkowa Leśna: godz. 10.30 – 13.00 – ul.: Lilpopa, Łosia, Wiewiórek, Zamkowa, Jeża.
Owczarnia: godz. 11.00 – 13.00 – ul.: Projektowana Bagnista od 1 do 11a, Książenicka od 5 do 31 oraz od 32 do 36a, Kazimierzowska od 1 i 2 do 18 i 21 oraz numery 29 i 29a.
Żółwin: godz. 14.00 – 16.00 – ul.: Nadarzyńska od Stadniny do nr 53, Klonowa, Kasztanowa, Szkolna, Łąkowa, Bażantów.
CZWARTEK 4 STYCZNIA
Grodzisk Mazowiecki: godz. 7.00 – 18.00 – ul.: Dębowa, Umińskiego, Piaszczysta, Prądzyńskiego, Piaskowa, Chodkiewicza, Sowińskiego, Sułkowskiego, Chłopickiego, Zamoyskiego, Na Laski, Rembeka, Sienna, Pułaskiego, Reymonta od Okrężnej do nr. 28/2, Sokola, Królewska, Owocowa, . Klonowa, Brzozowa, Reja, Okrężna, Braci Okuniów, Jordanowicka, Kosińskiego, Chłapowskiego.
Milanówek: godz. 7.00 – 18.00 – ul.: Stanisława Staszica, Kadowska, Środkowa.
Kady: godz. 7.00 – 18.00 – ul.: Środkowa, Marynarska, Oficerska, Podwiejska, Starowiejska, Pułkowa, Legionów, Na Góry.
Otrębusy: godz. 8.00 – 15.00 – ul.: Pszczelińska od nr 84 do 104 i od 109 do 121, Klonowiec, Torfowa nr 2 i 10.
Milanówek: godz. 8.30 – 10.30 – ul.: Krzywa od Przeskok do Warszawskiej, Warszawska Straży, Miejskiej do Sklepu Ogród, Prosta, Okólna, Leśna, Piłsudskiego od Warszawskiej do Prostej.
Duchnice: godz. 8.00 – 10.00 – ul.: Ożarowska, Żytnia.
Pruszków: godz. 8.00 – 10.00 – ul. Żbikowska.
Owczarnia: godz. 11.00 – 13.00 – ul.: Kingi, Mieszka I, Anny Jagiellonki, Bolesława Chrobrego, Królowej Jadwigi.
Brwinów: godz. 11.30 – 13.30 – ul.: Adama Mickiewicza od nr 1 i 2 do nr 7 i 8, Bartosza, Głowackiego od nr 4 i 7 do nr 20 i 17, Ciechanowska od nr 8 i 11 do nr 10 i 21, Juliusza Słowackiego od nr 2 i 3A do nr 10 i 20, Żurawia od nr 2A i 3 do nr 36 i 43, Żabia 1 i 3, Wygonowa 29 i 35b, Żabia 1 i 3.
Owczarnia: godz. 14.00 – 16.00 – ul. Żółwińska od Kazimierzowskiej do Nadarzyńskiej.
Żółwin: godz. 14.00 – 16.00 – ul.: Pochyła, Zachodnia, Nadarzyńska od nr 1 do nr 20.
Owczarnia: godz. 14.30 – 16.30 – ul.: Książenicka, Mała, Koników Polnych.
Książenice: godz. 14.30 – 16.30 – al. Modrzewiowa, al. Sadowa, al. Akacjowa.
PIĄTEK 5 STYCZNIA
Kozerki: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Jowisza 55, 85A, 85B, 89B, 91, 98, 104, 106, 108, 109, 117.
Podkowa Leśna: godz. 8.00 – 10.30 – ul.: Topolowa od nr 1 i 2 do nr 9 i 8, Akacjowa od nr 17 i 22 do nr 21 i 30a, Modrzewiowa od nr 15 i 18 do nr 41 i 40, Brzozowa od nr 3 i 4 do nr 21 i 26, Klonowa od nr 1 i 2 do nr 13 i 16, Kasztanowa od nr 1 i 2 do nr 17 i 16, Lipowa 18.
Szczęsne: godz. 8.30 – 10.30 – ul.: Łagodna, Szpacza, Orla, Fiołkowa, Strusia, Kukułki, Kosa, Sikorki, Drozda.
Książenice: godz. 10.30 – 13.00 – al. E. Marylskiego od Ronda do Szkoły.
Janinów: godz. 11.30 – 13.30 – ul.: Argentyńska, Irlandzka, Meksykańska, Hiszpańska, Fińska.
Grodzisk Mazowiecki: godz. 14.30 – 16.30 – ul.: Żurawia, Kasztanowa, Cyraneczki, Czapli, Kossaka.
Kozerki: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Orlicz-Dreszera 10, 10A, 3.
Kozery: godz. 14.30 – 16.30 – ul. Ustronna.
Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych