Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.
PONIEDZIAŁEK, 10 CZERWCA
Piastów – godz. 8.00-15.00 – ulice: Toruńska od 4 do 32 i od 5 do 41, św. Jadwigi Królowej od 1 do 17 A i od 2 do 32, Józefa Hallera od 42 do 62 i od 49 do 81, Mazurska od 24 do 28 i od 27 A do 35, Mazowiecka od 1 do 19 i od 2 do 14, Cieszyńska od 1 do 17 i od 2 do 16, Aleja Krakowska od 32 do 54 i od 27 do 51, Joachima Lelewela 24 , 26 , 23 , 27, Maurycego Mochnackiego 24 , 25 , 32.
Pruszków – godz. 8.00-15.00 – ulica Stalowa 42.
Brwinów – godz. 9.00-18.00 – ulica Wygonowa 22.
WTOREK, 11 CZERWCA
Grodzisk Mazowiecki – godz. 8.00-13.00 – ulice: gen. S. Maczka 2,4 5/1,5/2, Stefana Batorego od nr 1D do nr 4G/172, gen. W. Andersa 11,12,15,16,16/1,16/2,17/1,17/2,19/1,19/2,21/1,21/2,23/1,23/2, E. Plater 1, 11, Piękna od 28 do 56 i od 29 do 53.
Kanie – godz. 8.00-15.00 – ulica Leśna.
Pruszków – godz. 9.00-18.00 – ulice: Błońska od nr 47 do nr 71, Żelazna 18, Groblowa 1 – COVLAND.
ŚRODA, 12 CZERWCA
Urzut – godz. 9.00-15.00 – ulice: Aleja Katowicka od 263 do 279 Nieparzyste, Ekologiczna, Dobra.
Otrębusy – godz. 8.00-15.00 – ulice: Tadeusza Sygietyńskiego numery parzyste od nr. 14 A do 36 i nr.39, Marii Dąbrowskiej od nr.1A do 13 oraz nr.21 bez nazwy ulicy.
CZWARTEK, 13 CZERWCA
Rusiec – godz. 8.00-18.00 – ulice: Środkowa 77, 79, Osiedlowa od 42 do 70, Kwitnąca, Bajeczna, Sezamkowa.
Janinów – godz. 4.00-7.00 – ulice: Szkocka, Francuska, Irlandzka, Meksykańska, Hiszpańska, Radziejowicka, Argentyńska, Fińska, Słowacka
Mościska – godz. 4.00-7.00 – ulice: Przepiórcza, Pawia od Słowiczej do nr 29, Wronia, Słowicza, Jastrzębia, Skowronkowa,
Adamowizna – godz. 4.00-7.00 – ulica Rysia.
Otrębusy – godz. 9.00-13.00 – ulica Wiejska 20C, 20D.
Milanówek – godz. 13.00-19.00 – ulica Wierzbowa 35, 37, 39, 41.
Janinów – godz. 16.00-19.00 – ulice: Szkocka, Francuska, Irlandzka, Meksykańska, Hiszpańska, Radziejowicka, Argentyńska, Fińska, Słowacka
Mościska – godz. 16.00-19.00 – ulice: Przepiórcza, Pawia od Słowiczej do nr 29, Wronia, Słowicza, Jastrzębia, Skowronkowa,
Adamowizna – godz. 16.00-19.00 – ulica Rysia.