Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.
PONIEDZIAŁEK 18 GRUDNIA
Brwinów: godz. 9.00 – 18.00 – ul. Peronowa, Otrębuska.
Kłudno Nowe: godz. 8.00 – 17.00.
Kłudno Stare: godz. 8.00 – 17.00.
Milanówek: godz. 11.30 – 14.30 – ul. Brzozowa, Przeskok, Warszawska od Brzozowej do Przeskok, Dębowa, Smoleńskiego.
Nadarzyn: godz. 10.00 – 12.00 – ul. Maciejki, jaśminowa, Bukowa, Lipowa, Wrzosowa, Pruszkowska, Kalinowa, Akacjowa, Bukszpanowa,Jesionowa, Malwy, Fiołkowa, Liliowa, Wiosenna, Plantowa, Błońska, Wierzbowa, Żółwińska, Naryzowa, Leszczynowa, Modrzewiowa., Poprzeczna.
Rybie: godz. 7.00 – 16.00 – ul. Bagienna Przesmyk, Brzoskwiniowa, Raszyńska, Ceramiczna, Aksamitna, Żytnia, Rubinowa, Koperkowa, Poziomowa, Łagodna, Widoczna.
Tłuste: godz. 8.00 – 17.00.
Żółwin: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Działkowa, Graniczna 4/6 i 34, Południowa od nr 1 do nr 17 i nr 2, Wspólna, Wiktorii, osiedle Słoneczny Sad.
Żółwin: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Słoneczna, Południowa, Makowa, Księżycowa.
Żółwin: godz. 13.00 – 15.30 – ul. Nadarzyńska od nr 55 do nr 120 i od nr 78A do nr 146C, Leśna od nr 4 do nr 16 i od nr 9 do nr 13, Niecała od r 1 do nr 13 i od nr 2 do nr 12, Zielona od nr 3 do nr 7, Świerkowa od nr 4 do nr 8, Słoneczna nr 3, 4, 8, Bażantów od nr 2 do nr 8A/2 i od nr 5 do nr 9, Mokra nr 5, 6, 7, Łąkowa od nr 36 do nr 42B i nr 39A, 39B, 39C.
Żółwin: godz. 15.0 – 18.00 – ul. Południowa.
WTOREK 19 GRUDNIA
Kajetany: godz. 8.00 – 16.00 – ul. Rolna, Czarny Las.
Kajetany: godz. 13.00 – 17.00 – ul. Rolna od nr 62 do nr 158, Zielna, Modra, Bzów, Wilgi, Rosy, Łoniewskiego, Poranka, Azalii, Cisowa, Gołębia, Orla.
Komorów: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Kurpińskiego, 3 Maja od Kurpińskiego do al. Lipowej, Chopina od Kurpińskiego do al. Lipowej.
Michałowice: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Regulska nr 22C, 34 36, 38, 46, Kwiatowa.
Milanówek: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Piasta od nr 12 i 19 do Kościuszki i Podgónej, Kościuszki 34A, Dworcowa, Krakowska.
Szamotów: godz. 8.00 – 16.00 – ul. Szpaków, Przepiórki, Pontonierska, Żurawia, Czereśniowa, Nadarzyńska.
Walendów: godz. 8.00 – 16.00 – ul. Nad Utratą, Kaczeńców, Stawowa, Tataraków, Romantyczna.
Wolica: godz. 13.00 – 15.30 – ul. Lipowa nr 4, 12, 12A, 14, 14AOgródkowa od nr 1 do 13 i nr 8, Rokicka 10.
ŚRODA 20 GRUDNIA
Milanówek: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Inżynierska, Polna, Sosnowa, Projektowana, Ślepa, Wspólna, Zaciszna, Niecała, Wójtowska.
Milanówek: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Nadarzyńska, Brwinowska, Jodłowa, Grudowska do Wiatracznej, Różana.
Milanówek: godz. 13.00 – 15.30 – ul. Bliska, Jedwabna, Fabryczna.
CZWARTEK 21 GRUDNIA
Brwinów: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Żółwia od nr 9 do nr 21 i od nr 4B do 24, Słowackiego 2B.
Brwinów: godz.10.00 – 13.00 – ul. Gdańska.
Brwinów: godz. 13.00 – 15.30 – ul. Mickiewicza od nr 1 do nr 7 i od nr 2 do nr 8, Głowackiego od nr 4 do nr 20 i od nr 7 do nr 17, Ciechanowska od nr 8 do nr 10 i od nr 11 do nr 21, Słowackiego od nr 2 i 3A do nr 10 i 20, Żurawia od nr 2A do nr 36 i od nr 3 d nr 43, Żabia nr 1, 3, Wygonowa nr 29, 35B.
Parzniew: godz. 10.30 – 13.30 – ul. Działkowa od nr 77 do nr 109.
PIĄTEK 22 GRUDNIA
Brwinów: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Jaśminowa od nr 2 do nr 9, Lilpopa, Raszyńska od nr 3 do nr 17, Myśliwska 24, Wiewiórek od nr 35 do nr 75 i od nr 12 do nr 30, Partyzantów od Kępińskiej do Warszawskiej, Kępińska od nr 57 do 67B i od nr 56 do 74.
Brwinow: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Woodrowa Wilsona od Konopnickiej do Kępińskiej i od Konopnickiej do nr 42 (za Lilpopa), Orzeszkowej, Lilpopa od Wilsona do Kraszewskiego, Kępińska od Wilsona do Orzeszkowej.