Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.
PONIEDZIAŁEK 11 GRUDNIA
Brwinów: godz. 11.30 – 13.00 – ul. Pszczelińska, Jesionowa, Polna, Stalowa.
Owczarnia: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Milanowiecka, Letniskowa.
Milanówek: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Brwinowska, Owczarska, Słoneczna, Turczynek 2.
Sokołów: godz. 9.00 – 13.00 – ul. Sokołowska 47, 47A, 47B, 47C.
WTOREK 12 GRUDNIA
Milanówek: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Podwiejska, Warszawska, Polna, Rososzańska.
Owczarnia: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Kazimierzowska od nr 26 do nr 30B i od nr 31 do 33, Żółwińska od nr 15A do 27 i od nr 30 do nr 38.
Podkowa Leśna: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Kwiatowa od nr 5 do nr 33A i od nr 14 do nr 60, Konwalii od nr 1 do nr 3 oraz od nr 2 do nr 10, Paproci nr 5, 3, 15, 16, 21, Sasanek nr 12, 13, 14,Storczyków 39.
Raszyn: godz. 7.00 – 16.00 – ul. Wesoła, Topolowa, Spokojna, Spacerowa, Olszowa, Południowa, Cicha, Mała.
ŚRODA 13 GRUDNIA
Biskupice: godz. 8.00 – 18.00.
Falęcin: godz. 8.00 – 18.00.
Kotowice: godz. 8.00 – 18.00.
Milęcin: godz. 8.00 – 18.00.
Podkowa Leśna: godz.8.00 – 10.30 – ul. Topolowa od nr 1 do nr 9 i od nr 2 do nr 8, Akacjowa od nr 17 do nr 21 i od nr 22 do nr 30A, Modrzewiowa od nr 15 do nr 41 i od nr 18 do nr 40, Brzozowa od nr 3 do nr 21 i od nr 4 do nr 26, Klonowa od nr 1 do nr 13 i od nr 2 do nr 16, Kasztanowa od nr 1 do nr 17 i od nr 2 do nr 16, Lipowa 18.
Podkowa Leśna: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Główna od Miejskiej do Borsuczej i nr 5a, Helenowska od Głównej do nr24 i 25, Miejska od nr 5 i 18 do Jeleniej, Jelenia od Myśliwskiej i Błońskiej, Miejska od Głównej do Brwinowskiej.
Raszyn: godz. 7.00 – 12.00 – ul. Sitarskich, Warszawska, Mała, Turystyczna, Przedszkolna, Mazurska.
CZWARTEK 14 GRUDNIA
Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Wiejska, Grzybowa, Okrężna, Leśna, Chełmińska, Na Laski, Olsztyńska, Suwalska, Warmińska, Nadarzynska.
Janki: godz. 9.00 – 16.00 – ul. Mszczonowska od nr 23 do nr 45.
Kady: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Okrężna, Grodziska, Środkowa, Nowowiejska.
Otrębusy: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Wiejska od nr 1 do nr 15 i nr 2, 12, Natalińska od nr 3A do nr 15A i na 2 i 4, Projektowana, Krótka, warszawska nr 14 i 17.
Otrębusy: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Kępińska, Łosia, Na Skraju.
Podkowa Leśna: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Jeża, Zamkowa, Wiewiórek, Lilpopa, Łosia.
PIĄTEK 15 GRUDNIA
Brwinów: godz. Chopina od nr 27 do nr 39E i od nr 40 do nr 46, Klonowa od nr 4A do nr 10 i od nr 7A do nr 9 oraz nr 1, 2, 3, 5, Biskupicka nr 46, 48, 51, 51A,54, 55, Kampinoska od nr 16 do nr 24 i od nr 35 do nr 49, Błońska od nr 13 do nr 27 i od nr 22 do nr 38, Czubińska od nr 2 do nr 6 i od nr 3 do nr 5, Jasna od nr 1 do nr 11 i od nr 2 do nr 12.
Grodzisk Maz.: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Reja, Piaskowa, Okrężna, Braci Okuniów, Jordanowicka.
Książenice: godz. 15.30 – 18.00 – al. Modrzewiowa, Akacjowa 73B, Sadowa.
Mościska: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Postępu, Estrady, Bakaliowa nr 1, 16, Lipkowskiej Wody, Sikorskiego.
Owaczarnia: godz. 13.00 – 15.30 – ul. Kazimierzowska od nr 1 do nr 21 i od nr 2 do nr 18 oraz nr 29, 29A, Książenicka od nr 5 do nr 31 i od nr 32 do nr 36A, Projektowana.
Owaczarnia: godz. 15.30 – 18.00 – ul. Książenicka. Mała, Koników Polnych.
Milanówek: godz. 13.00 – 15.30 – ul. Bagnista od nr 1 do nr 11A.
Pruszków: godz. 7.00 – 15.00 – ul. Prusa 12, Wojska Polskiego 11.
Pruszków: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Drzymały od nr 7 do n 23 i od nr 10 do nr 30, Radnych, Niecała nr 10, 21, 22, al. Wojska Polskiego 12, 16.