Planowane wyłączenia prądu

Region

Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.

PONIEDZIAŁEK 27 LISTOPADA
Komorów:
godz. 10.00 – 12.00 – ul. Główna, Owocowa i przyległe.

Komorów: godz. 12.30 – 15.00 – ul. Bugaj, Wschodnia, Słoneczna, Różana, Wrzosowa, niecała, Myśliwska, Północna, Południowa.

Komorów: godz. 15.00 – 17.30 – ul. Prusa od Wiejskiej do Sportowej, Sienkiewicza, Słowackiego od nr 10 do Prusa, Wiejska 14 i18, Sportowa 42, Spacerowa od nr 22 do nr 48, Nadarzyńska od nr 21 do 37, Konopnickiej od Sportowej do Słowackiego, Krasińskiego od nr 27 i 36 do 3 Maja.

Parzniew: godz. 8.00 – 10.00 – nr 3, 4, 8, 9, 2/2, 7/1, 7/2, 84, 89.

WTOREK 28 LISTOPADA
Granica:
godz. 8.00 – 10.30 – ul. Nałkowskiej, Gościnna od Okrężnej do nr 8 i 19, Długa od nr 2 do nr 18 i od nr 3 do nr 19,Sabały od nr 23 do nr 33, Modrzewskiej od nr 2 do nr 10, Szeroka, Pruszkowska od nr 2 do nr 20 i od nr 5 do nr 15, Warszawska 3A.

Granica: godz. 13.00 – 15.30 – ul. Filmowa nr 1 i 3.

Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 15.00 – ul. Chełmońskiego.

Kady: godz. 7.00 – 18.00 – ul. Środkowa, Podwiejska, Na Góry, Starowiejska, Pułkowa, Legionów, Oficerska.

Komorów: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Granicka, Nowowiejska, Sportowa, Okrężna, Kraszewskiego od Sportowej do Okrężnej, Jodłowa 2.

Komorów: godz. 10.30 – 13.30 – ul. Marii Dąbrowskiej od nr 26 do Poniatowskiego oraz Kujawskiej do Kaszubskiej numery nieparzyste, Poniatowskiego, Moniuszki, Podhalańska, Zamojskiego 1, 1A, 2, 3, 4.

Komorów: godz. 13.00 – 15.30 – ul. Kurpińskiego 36, 38, Norwida od nr 2 do nr 28 i od nr 3 do nr 11, Okrężna od nr 26 do nr 46 i od nr 39 do nr 47, Sportowa nr 37 i 39, Konopnickiej 5 i 11A, Nadarzyńska od nr 41 do nr 47, Krasińskiego od nr 35 do nr 43 i od nr 40 do nr 48, Słowackiego od nr 18 do nr 36 i od nr 19 do nr 35, Prusa 3.

Nadarzyn: godz. 8.00 – 14.00 – ul. Bukszpanowa, Jesionowa, Jaśminowa, Bukowa, Lipowa, Wrzosowa, Pruszkowska, Kalinowa, Akacjowa, Narcyzowa, Leszczynowa, Modrzewiowa, Maciejki, Malwy, Fiołkowa, Liliowa, Wiosenna, Plantowa, Błońska, Wierzbowa, Poprzeczna.

ŚRODA 29 LISTOPADA
Kałęczyn:
godz. 8.00 – 15.00 – ul. Łąkowa od nr 20 do nr 26, Okopowa od 18 do 39.

Piastów: godz. 14.30 – 17.00 – ul. Licealna, Uniwersytecka.

Pruszków: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Dębowa nr 3, 4, 6A, 23, Działkowa nr 50, 54, 56, Jasna nr 6, 7, 10, 3 Maja nr 117B, 117C, Lisieckiego, Cichockiego.

Pruszków: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Jasna nr 11 i 11B, Helenowska 12, 79, al. Wojska Polskiego 64.

Pruszków: godz. 10.30 – 12.00 – ul. Dolna nr 1, 2, 3, 4, 7, Chmielna od nr 1 do nr 21 i od nr 2 do nr 24, Strumykowa, Pęcicka od nr 1 do nr 35 i od nr 2 do nr 28, Krótka.

Pruszków: godz. 12.00 – 14.30 – ul. Niska od nr 1 do nr 13 i od nr 2 do nr 8, Wysoka od nr 2 o nr 13, Kręta od nr 1do nr 7, Przeciętna od nr 2 do r 4A i od nr 3 do nr 7, Partyzantów od Al. Jerozolimskich od  Mariańskiej.

Pruszków: godz. 14.30 – 17.00 – ul. Grunwaldzka, Tuwima, Morska, Miejska, Leśmiana.

CZWARTEK 30 LISTOPADA
Biskupice:
godz. 8.00 – 17.00.

Falęcin: godz. 8.00 – 17.00.

Kotowice: godz. 8.00 – 17.00.

Milęcin: godz. 8.00 – 17.00.

Nadarzyn: godz. 9.00 – 17.00 – ul. Pruszkowska, Turystyczna, Plantowa, Wierzbowa.

Piastów: godz. 10.00 – 12.30 – ul. Bohaterów Wolności,Idzikowskiego, Kilińskiego, Poniatowskiego, Warszawska, Hallera, Skargi, Lwowska.

Piastów: godz. 12.30 – 15.30 – ul. Piłsudskiego 1A, 2A, 3, 3A, 6A, Kościuszki nr 8, 9, 10, 10A, 11, 11A, Bohaterów Wolności 28, 29, 29A, 30, 34, 34A, 35, 36, 36A, 37, 38, 38A, 39, 40, 42, 44, Skłodowskiej-Curie 3, 5, 7, 9, 11, 12, 36, 38, 44, 46, Namysłowskiego, Moniuszki 1, Paderewskiego 1, 2, 3, 4, 6, 8.

Pruszków: godz. 8.00 – 10.30 – ul. Królowej Jadwigi, Inżynierska.

Pruszków: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Brzezińskiego od nr 14 do nr 46 i od nr 25 do nr 65, Zdziarska od Brzezińskiego od nr 30B do nr 59, Zbigniewa, Gałczyńskiego od Zdziarskiej do nr 50, Kolejowa  od nr 23 do nr 39 i od nr 26 do 48A, Konotopska od nr 17 do nr 39.

Pruszków: godz. 15.30 – 18.00 – ul. Kaczanowskiego, Spacerowa, Górska, Daleka, Daleka, Krakusa.

PIĄTEK 1 GRUDNIA
Brwinów:
godz. 8.00 – 10.30 – ul. Chopina od nr 27 do 39E i od nr 40 i do nr 46, Klonowa od 4A, do 10 i od 7A do 9 oraz numery 1, 2, 3, Biskupicka 46, 48, 51, 51A, 54, 55, Kampinowska od nr 16 do nr 24 i od nr 35 do nr 49, Błońska od nr 13 do nr 27 i od nr 22 do nr 38, Czubińska od nr 2 do nr 6 i od nr 3 do nr 5, Jasna od nr 1 do 11 i od 2 do 12.

Grodzisk Maz.: godz. 10.30 – 13.00 – ul. Reja, Piaskowa, Okrężna, Braci Okuniów, Jordanowicka.

Pruszków: godz. 7.00 – 15.00 – ul. Wojska Polskiego 11, Prusa 12.

Pruszków: godz.10.30 – 13.30 – ul. Drzymały od nr 7do nr 23 i od nr 10 do nr 30, Radnych, Niecała nr 10, 21, 22, Wojska Polskiego 12, 16.

Raszyn: godz. 7.00 – 16.00 – ul. Widoczna od nr 9, Bagienna, Przesmyk, Brzoskwiniowa, Raszyńska, Ceramiczna, Aksamitna, Żytnia, Rubinowa, Koperkowa, Poziomkowa, Łagodna.

Sokołów: godz. 9.00 – 13.00 – ul. Sokołowska 47,47A, 47B,47C.

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.