Pizzeria Biesiadowo Pruszków istnieje na rynku już prawie 6 lat!

Art. Sponsorowany

Przyjazny klimat tworzy tu starannie zaaranżowany, subtelny w kolorach staropolski wystrój wnętrza.

W ofercie Pizzerii każdy znajdzie coś dla siebie. Meny obfituje w wszelkiego rodzaju Pizze, burgery, sałatki i kilka przystawek.  Wyjątkowym atutem tego miejsca jest rodzinna atmosfera i zgrana, uśmiechnięta, profesjonalna załoga. To dzięki pasji do gotowania, użyciu wysokiej jakości świeżych produktów z rodzimego rynku powstają tutaj te przygotowane z największą starannością dania.

W lato dodatkowo ugoszczą nas zimnym piwem i lemoniadą własnej produkcji, a w zimie ogrzejemy się przy pysznym grzańcu z piwa lub wina, wedle uznania.

Wszystkich ich specjałów możemy spróbować na miejscu, jak również w dostawie do domu, biura czy na imprezę.

Aby umilić czas oczekiwania na danie, dzieci mogą pobawić się w kąciku zabaw wypełnionym zabawkami i książeczkami, a pozostali mali i duzi mogą znaleźć coś dla siebie pośród gier planszowych, logicznych czy zręcznościowych.

Kto był ten wie, że to idealne miejsce spotkań rodzinnych jak i towarzyskich i jedno z najlepszych miejsc godnych polecenia na Pruszkowskim rynku gastronomicznym. A kto nie był, ten koniecznie musi sprawdzić sam.

Zapraszamy!

biesiadowo.pl

  •  
  •  
  •  
  •   
  •  
  •  

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.